Консалтингові послуги

Компанія «Еліонорум» на міжнародному рівні пропонує консалтингові послуги у процесі вирішення міграційних, юридичних, ділових і корпоративних питань. Наші юристи супроводжують клієнта і гарантовано лобіюють його інтереси. Завдяки взаємодії із офіційними установами по всьому світу, вони вирішують питання реєстрації і розвитку бізнесу у Європі, США, отримання виду на проживання і громадянства у Канаді, ЄС, Сполучених Штатах. Багаторічний досвід взаємодії нашої команди з партнерами та державними департаментами більш ніж у 30 країнах світу, тривале і поглиблене вивчення законодавчої системи і нормативної бази кожної країни, яка користується попитом, сформувало навички, професіоналізм і впевненість кожного спеціаліста консалтингової компанії «Еліонорум».

Штат компанії «Еліонорум» – це згуртована команда професіоналів, співпраця з якими завжди гарантує позитивний і вигідний результат. Для наших юристів, лобістів, менеджерів, консультантів і адвокатів досяжне вирішення будь-якої задачі і виконання результату, необхідного клієнту.

На сьогоднішній день, розроблені нашими спеціалістами методи вирішення багатьох юридичних питань в Україні і Європі є найбільш ефективними і результативними. І ми готові надати свою кваліфіковану допомогу кожному, кому вона необхідна. Ви можете скористатися нашою комплексною підтримкою при вирішенні питань, які у Вас виникли.

Ми надаємо консультаційну підтримку для громадян України, іноземців, осіб без громадянства та біженців, яким необхідна допомога у рішенні міграційних, юридичних і корпоративних питань. Ми пропонуємо отримати консультації щодо аспектів міжнародного міграційного і корпоративного права. Галузь нашої компетенції включає в себе:

  1. Міграційне право, порядок, методи, деталі і фактори процесу легалізації у ЄС (у кожній країні ЄС), США, Канаді, Австралії;
  2. Корпоративне право, порядок, методи, деталі і фактори процесу реєстрації, купівлі, розвитку, ведення і ліквідації бізнесу у ЄС, США, Канаді, Австралії;
  3. Інвестиційний і аудиторський консалтинг;
  4. Повний спектр юридичних питань на території України.

Звернувшись за консультацією у нашу компанію, Ви гарантовано вирішуєте задачу, яка у вас виникла, отримуєте вичерпну інформацію і знання, необхідні для прийняття грамотних рішень та виконання коректних дій.