Консьєрж-сервіс

«Еліонорум» – це консалтингова компанія міжнародного рівня, яка надає повний спектр юридичних послуг у галузі міграції, легалізації бізнесу, реєстрації банківських рахунків, інвестування і лобіювання інтересів у державних установах у всьому світі. Широкі можливості компанії засновані на досвіді, знаннях і професіоналізмі команди наших експертів, завдяки яким легко вирішуються будь-які задачі клієнта. На додаток до якісних консалтингових послуг і вигідного результату нашої роботи, співпрацюючи з нами, Ви отримуєте можливість отримати персонального консультанта від нашої компанії в рамках пропозиції консьєрж-сервіс.

Безперервна консалтингова підтримка клієнта у будь якій частині світу, з будь-яких юридичних питань одним із наших досвідчених юристів – це ексклюзивна пропозиція від консалтингової компанії «Еліонорум». Скориставшись послугою консьєрж-сервіс для вирішення Ваших питань, Ви переконаєтесь на власному досвіді наскільки зручно доручати рішення рутинних юридичних чи бюрократичних задач досвідченому спеціалісту.

У повсякденному житті серйозної людини виникає багато питань, рішення яких має прийти негайно, але період його пошуку займає надто багато корисного часу. У такому випадку більш доцільно звернутися за допомогою до персонального консультанта від консалтингової компанії «Еліонорум», який готовий надати свої послуги у будь яку пору доби, 365 днів на рік, сім днів на тиждень.

Скориставшись консьєрж-сервісом від міжнародної консалтингової компанії «Еліонорум» Ви отримуєте доступ до таких можливостей:

  • Отримання юридичної консультації у будь-якій галузі права;
  • Отримання консультації щодо оформлення документів і співробітництва з державними установами;
  • Замовлення перекладу документів і нотаріальне завірення перекладу;
  • Консультації щодо легалізації документів по оформленню апостиля;
  • Консультації у сфері страхування життя і майна, оформлення страхового поліса;
  • Президентське бронювання залізничних квитків у найкоротші терміни і у будь-яких напрямках.

Міжнародна консалтингова компанія «Еліонорум» несе відповідальність за усі надані послуги і поради. Отже, Ваш особистий консультант і помічник – це один з найкращих юристів нашої компанії, з глибокими знаннями у практичних і теоретичних аспектах права.