Реєстрація офшорних компаній на Кіпрі

Міжнародна консалтингова компанія «Еліонорум» надає кваліфіковані юридичні послуги реєстрації бізнесу на території України, Європейського Союзу, США, Канади та офшорної зони. Звернувшись в нашу компанію, наші юристи нададуть вам можливість вибору готової компанії в будь-якій точці офшорної зони, або реєстрації компанії з нуля.

На сьогоднішній день – офшор Кіпр міжнародний, діловий і фінансовий центр. Але, як такої, офшорної зони він вже не має, зараз кожна кіпрська компанія в обов’язковому порядку здійснює процедуру повноцінної подачі державної реєстрації, і до того ж, компанія зобов’язана надавати звітність до податкових органів Республіки Кіпр. Ще одним необхідним пунктом є збори акціонерів не рідше, ніж раз на рік. Але, незважаючи на це, Кіпр зберіг привілеї для бізнесу. Республіка Кіпр побудувала податкову систему таким чином, що дозволяє компаніям, які займаються інвестиційною, торговельною та іншою діяльністю на міжнародному ринку зберігати нульову ставку оподаткування. Звідси і вважається, що Кіпр донині офшорна зона. Як відомо Євросоюз щорічно виставляє список білих, сірих і чорних офшорних зон і Кіпр знаходиться у білому списку.

Готові офшорні компанії на Кіпрі

Юрисдикція компанії

Правова форма компанії

Назва

компанії

Дата реєстрації компанії

Cyprus

LTD

BLACKMILE COMMERCIAL LTD

20-Sep-15

Cyprus

LTD

METALTRANSIT LIMITED

27-May-15

Cyprus

LTD

RIGHTHOLM EXPERTS LTD

28-Jun-15

Cyprus

LTD

CROWNLORD TRADE LTD

15-Nov-15

Cyprus

LTD

FINBORG COMMODITIES LTD

13-Nov-15

Cyprus

LTD

LARKFOLD COMMERCIAL LTD

15-Nov-15

Cyprus

LTD

PLANTWOOD SERVICES LTD

08-Nov-15

Cyprus

LTD

RICHBOND SALES LTD

08-Nov-15

Cyprus

LTD

SCOTHOLM EXPERTS LTD

15-Nov-15

 

Звернувшись в консалтингову компанію «Еліонорум» за кваліфікованою юридичною допомогою щодо організації Вашого бізнесу, Ви одночасно отримуєте якісну послугу, приємний сервіс і надійного експерта і радника на багато років, який з радістю надасть Вам грамотні юридичні консультації та послуги для успішного розвитку та процвітання Вашого підприємства в майбутньому.