Оформлення австралійської візи

Міжнародна консалтингова компанія «Еліонорум» для максимальної результативності у виконанні задач її клієнтів виділила в окрему галузь своєї діяльності надання кваліфікованих міграційних послуг у напрямку Австралії та Нової Зеландії. Ми забезпечуємо поетапне супроводження усіх  процесів легалізації громадян України і нерезидентів на території Австралії нашими сертифікованими міграційними консультантами і агентами. Консалтингова компанія «Еліонорум» пропонує кожному, хто бажає відвідати Австралію, оформити австралійську візу на максимально довгий термін в рамках закону, завдяки зусиллям наших професійних співробітників.

Міжнародна консалтингова компанія «Еліонорум» пропонує кваліфіковані міграційні послуги; юридичну, представницьку і консалтингову допомогу для гарантування коректності оформлення і отримання австралійської візи. Ми володіємо достатніми важелями впливу, щоб допомогти Вам відкрити візу на максимальний термін для будь-яких цілей подорожі – чи то відвідини родичів, чи туристична подорож, чи діловий візит, навчання, проходження мовних або професійних курсів,  або ж тимчасова робота. Створивши окремий міграційний напрямок, наші експерти спеціалізуються у галузі міграційного права Австралії і досконало вивчити усі нюанси оформлення візи, дозволу на проживання або громадянства.

Першим ускладненням на шляху до отримання австралійської візи є відсутність консульського представництва Австралії в Україні. Подати документи до розгляду можна тільки у Консульстві Австралії у Москві. Другим – той факт, що Австралія відноситься до тих країн, котрі не встановлюють конкретного, обов’язкового до подання, пакету документів; Консульство надає можливість заявнику самому визначити список необхідних документів. Також слід враховувати, що для деяких категорій заявників необхідно проходити особливий медогляд у спеціалізованих медичних установах. Крім цього, при поданні документів на гостьову візу за запрошенням від Вашого друга чи родича, будьте готові, що Вашого спонсора можуть викликати на співбесіду. Практичний досвід  наших спеціалістів демонструє, що навіть людина, у якої є офіційне запрошення з Австралії, може отримати відмову у видачі візи і це досить поширене явище. Причиною може бути невиконання важливих умов, про які невідомо широкому загалу.

Міжнародна консалтингова компанія «Еліонорум» встановила двосторонній зв’язок з Консульським представництвом і партнерами в Австралії. Наші експерти в теорії і на практиці вивчили шляхи отримання візи для кожної категорії заявників. Завдяки нашому досвіду, Ви будете впевнені, що Ваш пакет документів містить вичерпну кількість інформації і документальних підтверджень Ваших намірів відвідати Австралію.

Співпраця з консалтинговою компанією «Еліонорум» відбувається у декілька етапів. Спочатку Ви підписуєте договір про надання послуг і вносите оговорену передплату. Після цього Ви отримуєте поетапну консультацію щодо способів і методів досягнення Вашої мети з детальними роз’ясненнями кожного кроку наших юристів. А коли спеціалісти компанії будуть володіти нотаріальною довіреністю з дозволом представляти Ваші інтереси – ми подбаємо про вирішення усіх бюрократичних і юридичних питань і реалізуємо процедуру подачі Вашої заяви. Певна річ, без Вашої особистої присутності у Консульстві (у Москві), що не може не тішити наших клієнтів.

Співробітництво з консалтинговою компанією «Еліонорум» – це надбання надійного партнера і помічника у вирішенні широкого спектра юридичних і міграційних питань. Наші експерти у всіх галузях права завжди будуть раді допомогти Вам якісною консультацією і кваліфікованою допомогою, зокрема, із забезпеченням  максимальної гарантії отримання австралійської візи.