Легалізація у Австралії. Отримання громадянства Австралі

Міжнародна консалтингова компанія «Еліонорум» для максимальної результативності у виконанні задач її клієнтів виділила в окрему галузь своєї діяльності надання кваліфікованих міграційних послуг у напрямку Австралії та Нової Зеландії. Ми забезпечуємо поетапне супроводження усіх  процесів легалізації громадян України і нерезидентів на території Австралії нашими сертифікованими міграційними консультантами і агентами. Консалтингова компанія «Еліонорум» пропонує кожному, хто бажає легально перебувати на території Австралії у довгостроковій перспективі отримати громадянство у Австралії і отримання австралійського паспорта.

Міжнародна консалтингова компанія «Еліонорум» успішно займається справами громадян України і нерезидентів країни, які прагнуть отримати австралійське громадянство натомість українському. Ми надаємо комплекс послуг по легалізації у Австралії і контролюємо кожний етап на шляху до отримання паспорта громадянина Австралії, а також, якщо у Вас є така необхідність, ми можемо допомогти у частковому вирішенні виникаючих питань; надати вибіркову консультацію і допомогу по всім деталям та нюансам процедур, які вас цікавлять. Грамотність, якість і унікальність нашої консалтингової допомоги полягає у високому професіоналізмі кожного співробітника компанії «Еліонорум», відповідальності, цілеспрямованості та досвідченості усіх наших експертів міграційного і корпоративного права.

Процес отримання громадянства Австралії відрізняється від аналогічних у інших країнах світу своєю невизначеністю і мінливістю. Не існує єдиного встановленого терміну проживання у Австралії з посвідкою на постійне проживання, який би надавав іммігранту право подавати запит на отримання громадянства. Для кожної категорії візи постійного резидента встановлені індивідуальні вимоги до кількості років перебування і роботи у Австралії, до дозволених  термінів відсутності у країні. Також, кожен кандидат повинен мати гарну репутацію (мається на увазі відсутність судимостей), позитивні характеристики і успіхи у тій галузі, яка є причиною видачі імміграційної візи. Наприклад, підприємці, які розвивають власний бізнес у Австралії, повинні продемонструвати рівень доходу, кількість створених робочих місць, характеристики пропонованих товарів (перевага надається тим товарам, які раніше імпортувалися до Австралії) та інше.

Велика кількість факторів і різного роду деталей, що впливають на перебіг процесу, враховувати які обов’язково, при плануванні ходу легалізації Вашого правового статусу у Австралії, суттєво ускладнюють процедуру отримання нового паспорта і нового громадянства. З цих об’єктивних причин, міжнародна консалтингова компанія «Еліонорум» пропонує допомогу команди кваліфікованих спеціалістів, для суттєвого спрощення пошуку необхідного варіанта дій і рішення питання. Наш успішний досвід у реалізації процесу легалізації іммігрантів у Австралії та отримання для них громадянства, дозволяє нам гарантувати позитивний результат рішення Ваших задач і точне досягнення усіх Ваших довгострокових намірів.