Оформлення дозволу на постійне проживання у Австралії

Міжнародна консалтингова компанія «Еліонорум», для максимальної результативності у виконанні задач її клієнтів, виділила в окрему галузь своєї діяльності надання кваліфікованих міграційних послуг у напрямку Австралії та Нової Зеландії. Ми забезпечуємо поетапне супроводження усіх  процесів легалізації громадян України і нерезидентів України на території Австралії нашими сертифікованими міграційними консультантами і агентами. Консалтингова компанія «Еліонорум» пропонує кожному, хто бажає легально перебувати на території Австралії у довгостроковій перспективі отримати дозвіл на постійне проживання у Австралії.

Міжнародна консалтингова компанія «Еліонорум», завдяки достатнім потужностям і можливостям, відкриває громадянам України та іноземцям кордони більшості провідних країн світу. Так, з нашою допомогою, для Вас стане доступним в’їзд з метою постійного проживання на територію 28 країн Європейського Союзу, Сполучених Штатів, Канади і Австралії.

Існує ряд категорій заявників, які мають можливість (за умови відповідності всім встановленим критеріям і підготовки правильного пакету документів) стати власником візи постійного резидента Австралії. Міграційне законодавство Австралії дозволяє спростити багаторічний процес очікування дозволу на постійне проживання, який існує у Європі. Для цього необхідно підтвердити Вашу високу кваліфікацію, великий досвід роботи, гарний фінансовий стан і, найголовніше, – сприятливий вплив, який Ви можете здійснити на розвиток економіки Австралії.

Отримавши посвідку на постійне проживання, Ви відкриваєте австралійський кордон для всієї своєї родини. Ви зможете офіційно працювати, Ваші діти – вчитися, а вся родина матиме право на державне медичне обслуговування. І що найголовніше – Ви матимете право звертатися за отриманням громадянства вже по завершенню  кількох років Вашого постійного проживання і роботи у Австралії.

Міграційна система Австралії побудована досить лояльно і, у теорії, багато хто з нас має усі права на отримання посвідки на постійне проживання. Але, на практиці, можуть виникнути труднощі і багато заявників отримують відмови через некоректне введення даних в одній із багатьох форм, недостатньої кількості підтверджувальних документів або, навіть, неправильний вибір візової категорії, що відбувається доволі часто. Якщо у Вас є чіткий намір зробити Австралію країною Вашого постійного проживання, то допомога професіонала стане для Вас необхідною саме для того, щоб уникнути фатальних помилок у процесі оформлення документів на легалізацію. Міжнародна консалтингова компанія «Еліонорум» пропонує Вам допомогу цілого штату провідних юристів і консультантів, наш досвід та глибокі теоретичні і практичні знання міграційного законодавства гарантують якість надаваємих нами послуг і консультацій.

Послуги компанії «Еліонорум» стають доступними для всіх, хто бажає офіційно проживати у Австралії після підписання договору, оформлення довіреності на представлення Ваших інтересів юристами компанії і внесення установленої договором передплати. Після цього Ви, в першу чергу, отримуєте повноцінну консультацію з визначенням шляхів отримання потрібного Вам статусу. Після розробки нашими консультантами повноцінної стратегії, узгодженої з міграційними агентами у Австралії, юристи консалтингової компанії «Еліонорум» візьмуть на себе процес збору, підготовки і подачі обов’язкових та додаткових документів. У нашій компанії Ви завжди знайдете ретельну увагу до Ваших інтересів, офіційність і прозорість виконаних дій і наданих консультацій – і все це у доповнення до приємного сервісу. Весь комплекс послуг компанія «Еліонорум» розробила таким чином, щоб отримання Вашого дозволу на постійне проживання у Австралії проходило максимально швидко і зручно, офіційно і легально.