Оформлення дозволу на тимчасое проживання у Австралії

Міжнародна консалтингова компанія «Еліонорум» для максимальної результативності у виконанні задач її клієнтів виділила в окрему галузь своєї діяльності надання кваліфікованих міграційних послуг у напрямку Австралії та Нової Зеландії. Ми забезпечуємо поетапне супроводження усіх  процесів легалізації громадян України і нерезидентів на території Австралії нашими сертифікованими міграційними консультантами і агентами. Консалтингова компанія «Еліонорум» пропонує кожному, хто бажає легально перебувати на території Австралії у довгостроковій перспективі отримати тимчасовий вид на проживання у Австралії.

Міжнародна консалтингова компанія «Еліонорум» розробила повний комплекс послуг по легалізації громадян України та нерезидентів за кордоном.  Австралія, зокрема, є спеціалізованим напрямком нашої діяльності. Допомогти Вам чесною і грамотною консультацією, чи розробити для Вас і Ваших близьких повномасштабну стратегію міграції , все це – щоденні задачі наших сертифікованих експертів у сфері міжнародного права.

Законодавство Австралії достатньо лояльно ставиться до іммігрантів та створює усі умови для припливу нових жителів до країни. Посвідку на тимчасове проживання Ви зможете отримати, якщо доведете свою відповідність певним критеріям, встановленим  законом. В основному, дозвіл на тимчасове проживання отримують  іноземці, які уклали трудовий контракт з австралійським роботодавцем чи підприємці, які мають намір розвивати свій бізнес на території Австралії.

Процес оформлення візи тимчасового резидента  контролює Департамент Імміграції і Захисту Кордону Австралії, встановлюючи конкретні і високі вимоги щодо фінансового стану та стану здоров’я, віку, знання мови кожного заявника. І навіть якщо ви маєте реальні законні підстави для імміграції у Австралію (підписаний контракт з компанією у Австралії і офіційний запит від Вашого роботодавця на отримання Вами візи), Вам ще належить довести свою достойність і важливість для економіки та суспільства Австралії.

Допомогти Вам у процесі підготовки, оформлення, подачі і отримання документів для отримання виду на проживання у Австралії має можливість консалтингова компанія «Еліонорум». Наші юристи та провідні міграційні агенти вже допомогли десяткам родин встановити офіційний правовий статус резидента Австралії, почати новий етап успішного життя. У вас теж є можливість скористатися допомогою професіонала, щоб надати своїй родині шанс розвиватися у Австралії.

Після укладання договору, внесення оговореної передплати і  підписання усіх необхідних документів, Ви зможете співпрацювати з лідером у сфері консалтингових і міграційних послуг. Міжнародна консалтингова компанія надасть Вам комплекс  послуг у який входить:

  • детальна і об’єктивна консультація із роз’ясненням реального ходу процедури оформлення посвідки на тимчасове проживання та з визначенням шансів і можливостей;
  • підбір оптимального способу отримання дозволу на тимчасове проживання;
  • розробка спеціальної методики досягнення Ваших міграційних цілей;
  • повний юридичний супровід процесу підготовки документів;
  • подача доцільного і вичерпного пакету документів у консульство Австралії без особистої присутності  клієнта;

Після схвалення Вашого запиту консульством, ми інформуємо Вас про подальший перебіг процесу легалізації, вказуємо на основні вимоги до Вас і Ваших близьких, які необхідно виконувати під час проживання у Австралії, для забезпечення успішності подальшого отримання постійної візи та громадянства.

Після вашого прибуття у Австралію, ми продовжуємо контролювати Вашу справу за сприяння наших співробітників і місцевих агентів, які забезпечать реалізацію подальших етапів оформлення постійного дозволу на проживання та громадянства.

З підтримкою міжнародної компанії «Еліонорум» оформлення і отримання будь-яких документів і дозволів проходить чітко у рамках правового поля, грамотно, чесно і якісно, що гарантує успішність процедури отримання дозволу на тимчасове проживання у будь-якій країні, в тому числі і в Австралії.