Імміграція в Азію

«Еліонорум» – це юридична компанія з міграційним напрямком діяльності, яка діє на міжнародному рівні, надає юридичний супровід українським емігрантам в більшість країн світу. Наша компанія має широку спеціалізацію,яка включає й питання щодо міграційного законодавства країн Азії.

Послуги імміграції в Азію

Послуга

Термін

Вартість

Посвідка на тимчасове проживання

3 місяці

Залежно від країни

Посвідка на постійне проживання

3 місяці

Залежно від країни

Реєстрація бізнесу

2-3 місяці

Залежно від країни

Громадянство в країнах Азії

1-2 роки

Залежно від країни

Віза в країни Азії

2 тижні

Залежно від країни

Консультації з імміграції

1 година

Залежно від країни

Консультації по працевлаштуванню

1 година

Залежно від країни

 

Імміграція в Азію: чого чекати українцям?

Азія для українських емігрантів – це Малайзія, Таїланд, Сінгапур, Японія, Китай, Південний В’єтнам, Індія і безліч інших країн, які надають реальні переваги і вигоду для своїх жителів.

Встановлений стереотип, що добре жити українець може тільки в Європі, Канаді і Штатах гасне, після усвідомлення всіх можливостей, які пропонує Азія.

Азія – багатогранна і унікальна частина світу. Країни Азії не схожі між собою, кожна відрізняється власною красою, а деякі демонструють дивовижні і чудові особливості.

Українські іммігранти адаптуються в Азії довше, ніж при переїзді в ближчий регіон: перший рік життя в новій країні наповнений для іммігранта новими відкриттями і здивуваннями.

Ставлення до іммігрантів в Азії привітне, однак, від нових жителів потребується повага до культури країни і знання мови.

Як іммігрувати в Азію?

Азія приваблює іммігрантів з усього світу, розвинені країни цієї частини світу володіють своєрідністю і неповторністю, яку хочеться побачити, а потім і стати її частиною. Практично кожна країна Азії здивує Вас:

  • Значним рівнем екологічної безпеки;
  • Високою моральністю та духовністю;
  • Унікальною економічною системою, соціальною політикою;
  • Розвиненою економікою, яка випереджає деякі європейські держави;
  • Рівнем життя, перспективами працевлаштування.

Азія подарує прекрасне життя для тих, хто зважиться пройти процес переїзду.

Кожна країна Азії несхожа на попередню. Особлива культура, особлива мова, особливі традиції, і, найголовніше, особливий закон. Щоб визначити, де Ви зможете повністю реалізувати свої прагнення, домогтися бажаного, і при цьому отримувати підтримку від соціуму і держави – потрібна повноцінна консультація. Наші фахівці з радістю допоможуть Вам розібратися у всіх нюансах і відкрити собі шлях переїзду в Азію.

Наші фахівці створюють такий механізм переїзду в одну з азіатських країн, що Ви зрозумієте загальний хід процедури, впевнені в кожному наступному кроці. Ми організовуємо процес, уникаємо будь-яких непередбачуваних ситуацій – сідаючи на літак, Ви вже знаєте, що Ваше подальше життя в новій країні налагоджене і обумовлене ​​юридично і практично.

Звертаючись в «Еліонорум» на початковому етапі Вашої імміграції, Ви завчасно гарантуєте позитивний і вигідний результат, забезпечуючи себе і свою сім’ю легальним і спокійним життям в новій країні.