Оформлення візи в Канаду. Мультивіза в Канаду

 Міжнародна консалтингова компанія «Еліонорум», для максимального забезпечення цілей клієнтів, розробила повний комплекс послуг з легалізації Громадян України та нерезидентів на території Канади. Наші юристи супроводжують клієнтів протягом усього процесу їх імміграції в Канаду, допомагають на кожному з етапів підготовки і оформленні документів: від отримання візи в Канаду до здобуття канадського Громадянства. З нашої кваліфікованою підтримкою, у Вас є можливість оформити багаторазову візу в Канаду зручним для Вас способом – без особистої присутності в Консульстві – і з мінімальним ризиком відмови.

Уповноважена комісія при Організації Об’єднаних націй привласнила Канаді статус першої в світі країни по створеним умовам для життя громадян і нерезидентів, що в свою чергу, зробило Канаду однією з найбільш затребуваних країн для імміграції. Консалтингова компанія «Еліонорум» пропонує свої послуги для комплексної легалізації Громадян України або іноземців в Канаді, і зокрема, надає юридичний супровід при оформленні візи в Канаду.

Консульство Канади демонструє доброзичливе ставлення до іммігрантів та гостям країни одночасно з високими стандартами вимог до кожного заявнику на візу. Працівники Консульського представництва в Україні керуються власними, часто малозрозумілими для більшості українців, принципами прийняття рішення про схвалення візової заяви або відмову. Експерти консалтингової компанії «Еліонорум» налагодили ефективну двосторонню зв’язок з Посольством Канади в Україні, завдяки якій можуть скласти грамотний план отримання необхідної Вам візи і враховувати при цьому всі деталі, на які обов’язково звертають увагу працівники консульства при розгляді заяви.

Міжнародна Консалтингова компанія «Еліонорум», після підписання договору з клієнтом, надає консультацію сертифікованих міграційних консультантів, для визначення кращих варіантів отримання візи в Канаду, після чого Ви використовуєте допомогу наших юристів, щоб зібрати і підготувати всі документи максимально швидко і ефективно, і в підсумку, досвідчені лобісти гарантують повномасштабний захист Ваших інтересів при подачі заяви і в ході його розгляду консульством (але тільки за умови оформлення нотаріально завіреної довіреності).

У наших можливостях надати Вам якісний консалтинговий супровід при оформленні дозволу на роботу в Канаді, або отриманні візи студента з правом на часткову зайнятість, при підготовці гостьової, туристичної або бізнес візи. Допомогти Вам у вирішенні подібних питань цілком дозволяє наша широка компетенція і масштабний досвід на ринку міжнародної міграції.

Для визначення конкретних умов, термінів і вартості отримання візи для Вас і Ваших близьких, наші міграційні консультанти повинні детально вивчити Ваш конкретний випадок і створити для Вас індивідуальну стратегію отримання візи, що максимально відповідає Вашим запитам. Співпраця з нашими експертами – гарантія виконання Ваших вимог та досягнення Ваших цілей.