Реєстрація компанії в Канаді

Міжнародна консалтингова компанія «Еліонорум» надає кваліфіковані юридичні, консультаційні та представницькі послуги для юридичних і фізичних осіб, Громадян України і також нерезидентів, у процесі реєстрації бізнесу в Канаді. Ми надаємо юридичні послуги для успішної і зручної реєстрації самостійної компанії, філії іноземного підприємства або корпорації в Канаді. Напрацьована успішна практика роботи на міжнародному ринку консалтингових послуг дозволяє нам строго в рамках закону зареєструвати Ваше офіційне підприємство в будь-якій провінції Канади, на необхідних Вам умовах.

Для забезпечення коректності процедури реєстрації Вашої канадської компанії, фахівці міжнародної консалтингової компанії «Еліонорум» повністю проконсультують Вас в загальних відомостях і ключових деталях про хід реєстрації юридичної особи в Канаді, щоб Ви могли розташовувати реальною і повною інформацією для прийняття правильного ділового рішення. Ми роз’яснимо Вам переваги ведення бізнесу в кожній окремій провінції Канади, і також звернемо увагу на умови розвитку компаній, вимоги до ведення справ у кожній з них. При співпраці з консалтинговою компанією «Еліонорум», Ви можете бути впевнені, що всі Ваші інтереси будуть враховані, а поставлені цілі виконані.

Більшість амбітних підприємців та бізнесменів часто воліють США при виборі країни для розвитку бізнесу, так як в США склалася менш вимоглива система соціального контролю бізнесу, ніж в Канаді. Але також потрібно враховувати, що фінансові витрати підприємницької діяльності в Канаді істотно менше ніж в США. І крім цього, Канада відрізняється від інших країн рядом значних привілеїв, такими як:

  1. Сприятливі умови для залучення інвестування в бізнес;
  2. Надійна підтримка бізнесу з боку держави, вигідні умови оподаткування та субсидування;
  3. Наявність різноманітних державних програм розвитку бізнесу на території Канади і підтримки молодих підприємців;
  4. Високий рівень життя громадян, країна посідає перше місце у світі за рівнем ВВП на душу населення;
  5. Наявність законних підстав для офіційної бізнес імміграції в Канаду;
  6. Можливість для деяких організаційних форм бізнесу користуватися понад низькими податковими та кредитними ставками.

Але також потрібно розуміти, що поряд з солідними перевагами ведення бізнесу в Канаді, існують і високі вимоги до кожного підприємця. Так, будь-які кардинальні рішення, плановані підприємцем, які можуть вплинути на суспільний лад необхідно обов’язково погоджувати з муніципалітетом та іншими органами влади. І до того ж, вартість оформлення офіційної компанії в Канаді та щорічного її змісту часто перевищує очікування клієнта.

Якщо Ви твердо маєте намір стати власником компанії, зареєстрованої в Канаді, міжнародна консалтингова компанія «Еліонорум» надасть Вам кращий сервіс і допомога професійних юристів, які подбають про виконання Вашого замовлення.