Оформлення та отримання візи в Сполучені Штати Америки

Міжнародна консалтингова компанія «Еліонорум», для максимального забезпечення цілей клієнтів, розробила повний комплекс послуг з легалізації Громадян України та нерезидентів на території Сполучених Штатів Америки. Наші юристи супроводжують клієнтів протягом усього процесу їх імміграції в Канаду, допомагають на кожному з етапів підготовки та оформлення документів: від отримання візи в Америку до здобуття Громадянства США. Ми забезпечуємо всіх, хто бажає отримати не імміграційну візу в Америку з метою тимчасового візиту, нашою кваліфікованою допомогою і юридичним супроводом, для максимального досягнення поставлених цілей.

Міжнародна консалтингова компанія «Еліонорум» пропонує Вам свою допомогу в підготовці документів для отримання мультивізи в Сполучені Штати для туристичної поїздки або бізнес візиту, для здобуття освіти в одному з університетів Америки або тимчасової роботи. Наші міграційні консультанти подбають про формування Вашої індивідуальної стратегії отримання необхідної Вам візи, а досвідчені юристи візьмуть на себе процес збору та оформлення необхідних документів. Таким чином, процедура отримання візи повністю підконтрольна нашим фахівцям, добре обізнаним у вимогах і перевагах Посольства і Консульства США.

Законодавство Сполучених Штатів досі не встановлює перелік необхідних документів для отримання візи, і кожен заявник на свій розсуд визначає, які документи він повинен показати візовому офіцерові, і в якому форматі. Запорука успішного отримання візи у співпраці з професійним помічником, який повноцінно і грамотно визначить і підтвердить мету та умови Вашого перебування в Америці так, як це хочуть бачити представники консульської служби, і, при вірному підході до оформлення візи в США, кожен має можливість відкрити для себе американський кордон на період від 5 до 10 років, з можливістю в кожному півріччі перебувати в Америці по 90 днів.

Міжнародна консалтингова компанія «Еліонорум» покладає на себе не тільки відповідальність за повноту і грамотність сформованого пакету документів, але ще й гарантує кваліфіковану допомогу в підготовці до співбесіди в американському консульстві. Наші міграційні консультанти мають багатий досвід співпраці і спілкування з представниками консульства, тому з радістю нададуть Вам свої знання для успішного проходження співбесіди (що найчастіше і визначає долю візового прохання).

Кожен клієнт, який звернувся в нашу компанію за професійною допомогою наших експертів, гарантовано отримує чесну і грамотну консультацію від провідних міграційних консультантів щодо можливих шансів і реальних шляхів отримання візи. Наша допомога стане Вам доступна відразу після підписання двостороннього договору про надання послуг, внесення обумовленої передоплати та оформлення нотаріального доручення для надання Ваших інтересів нашими юристами.

Використовуйте наш успішний досвід надання міграційних послуг громадянам України та нерезидентам для гарантування процесу отримання Вашої мультивізи в США.