Національний український паспорт

Система освіти України не передбачає хоча б поверхового ознайомлення з законодавством України, якщо це не являється спеціалізацією вибраного Вами фаху. Це відповідно впливає на поведінку українців в ситуаціях, коли необхідно бути обізнаним у власних правах та обов’язках і орієнтуватися в законах України.

Якщо для Вас актуальна подібна ситуація, зверніться за допомогою до професіоналів «Еліонорум» – кращих знавців юридичної справи. Багаторічний досвід роботи наших експертів з українською Міграційною службою дозволяє враховувати всі нюанси її роботи та зробити процес отримання національного паспорту швидшим.

Послуги оформлення українського паспорту для громадян України

Послуга

Термін виконання

Вартість

Отримання паспорту в зв’язку з повноліттям (16 років)

3-5 робочих  днів

Ціна уточнюється

Заміна паспорту в зв’язку із зміною ПІБ або псуванням документа

3-5 робочих  днів

Ціна уточнюється

Відновлення паспорту в зв’язку із втратою

3-5 робочих  днів

Ціна уточнюється

Зміна місця реєстрації проживання

3-5 робочих днів

Ціна уточнюється

 

Що треба знати про внутрішній паспорт громадянина України

Національний паспорт – ідентифікаційний документ громадянина України. Видача паспортів узгоджується наказом Міністерства юстиції України. Із 16 років кожен громадянин України отримує національний паспорт у законному порядку, у разі недотримання цих умов накладається штраф у розмірі від 17 до 51 гривні.

Документи для отримання паспорту подаються у міграційну службу України за місцем Вашої прописки.

Чекати готовий паспорт треба 1 місяць – саме такий період часу передбачається законом на оформлення паспорту України Міграційною Службою. Іноді цей період затягується через некоректно зібрані документи.

Щоб уникнути такої прикрості та максимально швидко зробити собі паспорт, зверніться до компанії «Еліонорум». Для наших юристів отримання національного паспорту легка справа, адже ми постійно працюємо у даному напрямі та досконально знаємо всю покрокову процедуру отримання.

Вимоги до отримання або заміни паспорту громадянина України

В залежності від цілі Вашого звертання в Міграційну службу – для заміни паспорту чи отримання в зв’язку з повноліттям – набір документів деяким чином відрізняється. Обов’язковою умовою при цьому являється наявність заяви, що аргументує Вашу мету оформлення національного паспорту.

Якщо ви хочете поміняти паспорт через зміну імені, додайте відповідний документ, що підтверджує цю заміну; отримання паспорту по причині повноліття потребує наявності при оформленні свідоцтва про народження; заміна паспорту через його крадіжку або втрату супроводжується наявністю заяви із правоохоронних органів, що підтверджує цей факт.

Існують певні вимоги для коректного отримання або заміни внутрішнього паспорту України:

  1. Всі документи необхідно подавати в Міграційну службу особисто;
  2. Пакет документів має повністю відповідати офіційним вимогам, інакше ДМС має право відмовити Вам у оформленні паспорту.

Юридична компанія «Еліонорум» готова Вам забезпечити оптимальну взаємодію з бюрократичними установами України та оформити паспорт в максимально швидкі строки. Посередництвом нашої компанії Ви позбуваєтесь зайвої тяганини з документами та здобуваєте цінні знання із законодавства України щодо паспортного оформлення.