Зміна прописки

Вже 6 років «Еліонорум» позиціонує себе як краща юридична компанія. Експерти нашої компанії, користуючись величезними знаннями та набутим досвідом, супроводжують процес заміни національного паспорту задля Вашого комфорту. Для нас головне зручність для Вас, тому професіонали «Еліонорум» керуються Вашими інтересами.

Вартість послуг зміни місця реєстрації в національному паспорті

Послуга

Термін виконання

вартість

Зміна місця реєстрації в у обласних центрах

3-5 робочих днів

Ціна договірна

Зміна місця реєстрації у Києві

1 робочий день

Ціна договірна

Зміна реєстрації у Київській області

1 робочий день

Ціна договірна

 

Що треба знати про процедуру прописки в Україні

Прописка являє собою реєстрацію місця тимчасового або постійного проживання. На зміну однієї прописки на іншу законодавством України виділяється 10 днів. Якщо виділені для Вас 10 днів здаються занадто коротким терміном, компанія «Еліонорум» знає, як зробити весь процес максимально швидким та простим.

Оскільки реєстрація місця проживання передбачає подачу документів не тільки особисто заявником, а й законними представниками, компанія «Еліонорум» бере на себе всю процедуру оформлення реєстрації та видає Вам вже готовий результат: швидко та без додаткових процедур.

Переваги прописки в Києві

Київ – це безмежний простір можливостей та перспектив для тих, хто хоче само реалізуватися та становитися як особистість. Велику роль у цьому грає київська прописка, адже не секрет, що з відміткою у паспорті про київську реєстрацію відкривається набагато більше дверей та спектр послуг, що надає Київ своїм мешканцям, значно розширюється.

Серед головних пріоритетів київської прописки:

  1. Можливість офіційного працевлаштування;
  2. Можливість офіційно орендувати жилі та офісні приміщення;
  3. Реєструвати свій бізнес Ви можете за київською адресою;
  4. Нарешті, якщо у Вас є діти то київська прописка дозволить їм відвідувати заклади дошкільної освіти та школу.

Проживання в Києві на протязі довгого часу просто зобов’язує зареєструвати це місто як постійне місце проживання. Спеціалісти компанії «Еліонорум» легко та швидко вирішують такі задачі. Щоб зробити крок блище до мрії – законно проживати в столиці України – варто лише звернутися до експертів.

Документи, які необхідні для реєстрації місця проживання

Список документів незначний, але щоб зробити реєстрацію коректно, відповідально віднесіться до процесу збору пакету документів. До них входять:

  1. Заяву на необхідність отримання реєстрації;
  2. Внутрішній паспорт громадянина України;
  3. Документи, що можуть підтвердити Ваше право на перебування за вибраною Вами адресою.

Для чоловіків призивного віку треба представляти військовий квіток, а громадянам, які мають посвідку на проживання на території України – відповідний документ. Компанія «Еліонорум» допомагає розібратися своїм клієнтах у поетапному зборі документів для прописки та правильній подачі їх у Міграційну Службу.