Отримання паспорту у 16 років

Міжнародна імміграційна юридична компанія «Еліонорум» має унікально великий досвід роботи, пов’язаний із співпрацею з Міграційною службою України, тому  надає своїм клієнтам тільки найактуальніші та необхідні послуги оформлення паспорт. Якщо для Вас важливе своєчасне та якісне отримання паспорту – ми готові забезпечити найкращий підхід до цієї справи та зробити її максимально комфортною для Вас.

Послуга оформлення паспорту для громадян України

Послуга, що надається

Термін виконання

Ціна

Оформлення паспорта для громадян, яким виповнилося 16 років

3-5 днів

Вартість уточнюється

 

Перше, що треба знати про національний паспорт України

В 16 років громадянин України набуває статусу особи з неповною цивільною дієздатністю та зобов’язується отримати паспорт. Для того, щоб оформити ідентифікаційний документ, необхідно звернутися із заявою про надання такого у Міграційну службу України, не пізніше місяця після дня досягнення шістнадцятиріччя, за місцем прописки. Окрім заяви треба мати і супутні документи:

  1. Свідоцтво про народження особи, що має отримати паспорт;
  2. Дві фотокартки
  3. Довідка про місце реєстрації особи, що має отримати паспорт.

Документи на паспорт повинен подавати в Міграційну службу особисто заявник. В загальному вся процедура отримання паспорту поділяється на три категорії:

  1. Оформлення всіх необхідних документів;
  2. Подання документів до Міграційної служби за місцем прописки;
  3. Отримати паспорт у тому ж відділі ДМС.

Законом виділяється один місяць для оформлення національного паспорту. Часто цей термін затягується через неграмотну підготовку заявників до всього процесу, а варто всього-на-всього відповідально підійти до цього питання. Міграційна служба в праві Вам відмовити, якщо Ви надали некоректний набір документів.

Громадяни, які отримують паспорт в зв’язку з досягненням 16-річчя, звільняються від обов’язку сплати державного мита.

Варто знати, що громадянин, який ухиляється від вчасного оформлення паспорту, несе адміністративну відповідальність та карається штрафом.

Міжнародна імміграційна юридична компанія “Еліонорум” пропонує свої гарантовано якісні послуги, для точної та швидкої видачі паспортного документу українцям, що досягли 16-ти річного віку.