Поновлення паспорту

Система освіти України не передбачає хоча б поверхового ознайомлення з законодавством України, якщо це не являється спеціалізацією вибраного Вами фаху. Це відповідно впливає на поведінку українців в ситуаціях, коли необхідно бути обізнаним у власних правах та обов’язках і орієнтуватися в законах України. Якщо для Вас актуальна подібна ситуація, зверніться за допомогою до професіоналів «Еліонорум» – кращих знавців юридичної справи. Багаторічний досвід роботи наших експертів з українською Міграційною службою дозволяє враховувати всі нюанси її роботи та зробити процес відновлення національного паспорту швидшим.

Вартість послуг відновлення національного паспорту України

Послуга, що надається

Термін виконання

Вартість

Відновлення паспорту України

3-5 днів

Ціна уточнюється

 

Що являє собою процедура відновлення внутрішнього паспорту України

Процедура відновлення паспорту проводиться, якщо його викрадено або утрачено. Якщо у Вас склалася така ситуація, перше, що треба зробити – написати заяву до правоохоронних органів про втрату паспорта. Затим із копією заяви та супутніми документами треба звернутись до ДМС.

Супутніми документами являються:

  1. Заява для ДМС про необхідність відновлення паспорту;
  2. Чек із банку, який засвідчує оплату Вами державного мита;
  3. Дві фотокартки, які відповідають нормам, затвердженим законодавством.

Оплачувати державно мито можуть не всі категорії українців, інваліди першої та другої груп,пенсіонери – учасники військових дій, а також постраждалі від Чорнобильської катастрофи утримуються від сплати.

Міграційна служба видає готовий паспорт через 1 місяць після подачі заявки на відновлення. Процес може гальмуватися додатковою перевіркою причин втрати внутрішнього паспорту України.

Гарантія швидкого отримання національного паспорту України

Компанія «Еліонорум» забезпечує оптимальну взаємодію між Міграційною службою та Вами. Ідеальна репутація нашої компанії – оптимальне підтвердження кваліфікованої роботи наших юристів та лобістів. Якщо відновлення національного паспорту громадянина України для вас неймовірно довга та дискомфортна процедура,посередництвом спеціалістів компанії «Еліонорум» Ви позбуваєтесь всіх негативних компонентів цього процесу та отримуєте відновлений паспорт максимально швидко та якісно.