Посвідка на постійне проживання в Україні

Міжнародна консалтингова компанія «Еліонорум» надає можливість оформити  посвідку на постійне проживання на території  України для нерезидентів України, бажаючих офіційно і на законних правах проживати на Україні. Консалтингова компанія «Еліонорум» виділяє в окремий сегмент діяльності надання послуг для іноземців і осіб без громадянства по їх успішних документах:  оформлення запрошень в Україну, дозволи на імміграцію, тимчасові і постійні посвідки на проживання, громадянство.

Консалтингова компанія «Еліонорум»  забезпечує легалізацію іноземців в Україні і гарантує кваліфіковані представницькі, юридичні і консалтингові послуги на всіх етапах оформлення документів клієнта.  Мии наладили механізм якісного супроводу в процесі отримання дозволу на проживання на території України, а наші спеціалісти самостійно ліквідують всі нюанси і труднощі без Вашого мінімального втручання.

Посвідка на постійне проживання – це документ, що дозволяє іноземцю законно проживати на Україні, працювати, вчитися і одружуватись, реалізовувати всі цілі і жити в Україні. Отримання посвідки постійного жителя  України зрівнює Вас у правах з громадянами України (за виключенням  недоступних нерезиденту прав голосувати і бути вибраним в органи влади). Посвідка на постійне проживання гарантує визнання законності Вашого правового статусу в Україні і захист Ваших прав державою.

Для оформлення посвідки на постійне проживання в Україні , іноземець зобов’язаний надати законні підстави залишитися в Україні на безстроковий період. Українське Законодавство вважає достатньо вагомими для отримання права проживати на території України такі підстави, як одруження з Громадянином України, безперервне проживння на Україні протягом 5 років або возз’єднання сім’ї з Громадянином України чи іноземцем, який проживає на території України на законних підставах. По кожній окремій категорії прохачів посвідки на постійне проживання необхідно надати індивідуальний, грамотний і повний пакет документів, правильно його оформити і вчасно подати в Міграційну Службу України. Ви можете самостійно спілкуватися з державними службами і займатись пошуком і підготовкою всих потрібних документів, або доручити вирішення цих питань досвідченим юристам міжнародної консалтингової компанії «Еліонорум».

Команда експертів в сфері Міграційного Права кваліфіковано репрезентують Ваші інтереси в Міграційній Службі України і гарантують  високу якість наших послуг.

Співробітництво з компанією «Еліонорум»  потребує обов’язкового підписання договору сторонами і чіткого виконання норм  Законів України, ми працюємо тільки в рамках правового поля. Наші юристи готові представляти і захищати Ваші інтереси, якщо Ви оформите нотаріально завірену довіреність. При виконанні цих простих вимог, ми гарантуємо Вам грамотність прийнятих нами рішень і дій, а також  якість результату.