Реєстрація місця проживання

Міжнародна юридична компанія «Еліонорум» надає повноцінне юридичне та консалтингове супроводження та представницькі послуги для реєстрації офіційного місця проживання – іншими словами прописки – в Україні – у Києві та обласних центрах.

Юридична компанія «Еліонорум» має великий успішний досвід у сфері лобіювання інтересів клієнта в різних державних установах, і на підставі цього пропонує Вам скористатися допомогою наших кваліфікованих юристів в процесі отримання нової прописки.

Реєстрація місця проживання – це внесення даних про місце проживання громадян України або іноземців, що проживають в Україні на законних підставах, до загального реєстру жителів України і в паспортний документ громадянина або вид на проживання іноземця.

Фактично, дана процедура не має суттєвої юридичної сили, а приймає лише повідомний характер. І тим ні менш, від прописки залежить безліч аспектів повсякденного життя.

Оформлення реєстрації місця проживання

Место регистрации

Срок регистарции

Стоимость

Київ

1 грік

Договірна

постійна

Договірна

Київска область

2 роки

Договірна

постійна

Договірна

Областні центри України

1 рік

Договірна

Надаємо послуги громадянам України та іноземцям

 

Реєстрація місця проживання в одному з міст України на законодавчому рівні встановлює Ваш офіційний правовий статус і гарантує Вам виконання Ваших прав і свобод за місцем Вашої реєстрації.

Юридична компанія «Еліонорум» пропонує Вам отримати штамп про постійну реєстрацію Вашого місця проживання, разом з усіма належними привілеями, легально і відповідно до норм Міграційного Права. Також, ми з легкістю допоможемо Вам прискорити процес оформлення документів та отримання прописки (і також виписки) за наданим Вами адресою.

Отримання офіційної прописки – реєстрації місця проживання – надає Вам:

  1. Можливість звернення в ЖЕК, ГМС, ДАІ, МРЕВ і т.д. за місцем проживання та отримання більш оперативного обслуговування з боку таких установ як податкова служба;
  2. Можливість для Вас і Ваших близьких офіційно відвідувати поліклініку і лікарню за місцем реєстрації;
  3. Можливість реєстрації Вашого підприємства і отримання кредиту на його розвиток;
  4. Можливість офіційно працевлаштуватися (для працівників державних служб);
  5. Можливість швидко оформити, відновити і отримати такі документи як закордонний і внутрішній паспорт, ідентифікаційний номер платника податків, запросити Вашого друга або родича з іншої країни;
  6. Можливість користуватися послугами безкоштовного навчання для Ваших дітей в школах та садочках за місцем реєстрації.

Консалтингова компанія «Еліонорум» має достатню кількість досвіду і ресурсів, щоб запропонувати Вам зручну реєстрацію Вашого місця проживання в будь-якому місті України навіть без Вашої присутності в центрі адміністративних послуг та в паспортному столі.

Професійні та досвідчені юристи компанії легко і радо замістять Вас при вирішенні низки бюрократичних питань, організують і прискорять офіційний хід процедури реєстрації місця проживання в одному з обласних центрів України.