Реєстрація цивільних прав та обов’язків

Міжнародна консалтингова компанія «Еліонорум» надає громадянам України, а також нерезидентам можливість оформити процедуру одруження в Україні в найкоротший терміни. Консалтингова компанія «Еліонорум» надає повний комплекс юридичних, представницьких та консультаційних послуг для всіх іноземців, які бажають проживати в Україні на законних підставах і українців, яким потрібна допомога при реєстрації майна чи бізнесу, і також, одержанні будь-яких офіційних документів.

Провести лобіювання Ваших інтересів у відділах реєстрації актів цивільного стану (РАЦС) також можливо за допомогою наших фахівців. Грамотно представивши ситуацію, яка склалася у Вас, можливо прискорити процедуру реєстрації шлюбу і звести очікування до мінімуму – не більше ніж кілька робочих днів, замість декількох місяців.

Супровід процедури РАЦС

Послуга

Строк

Вартість

Реєстрація шлюбу

5 робочих днів

Ціна уточнюється

Послуга доступна для іноземців

 

Актуальність даної послуги обумовлена ​​частою неможливістю чекати встановлений термін для реєстрування шлюбу.

RAZS-uskorenieПрискорення реєстрації Ваших цивільних прав вимагає грамотного юридичного підходу. Завдяки допомозі фахівця можливо скоротити очікування одруження від 3-х місяців до декількох днів.

Складність також виникає при спробах подати заяву для реєстрації шлюбу, коли один з майбутнього подружжя є іноземцем. У подібних випадках кожне відділення РАЦСу запитує у пари своєрідний пакет документів, а співробітники РАЦСу можуть зробити помилку при підготовці справи. Відомі випадки псування паспортів іноземців і відмови в проведенні процедури через необхідність надання додаткової довідки.

Міжнародна консалтингова компанія «Еліонорум», в процесі легалізації іноземців в Україні, виділила в окремий напрям такі послуги:

  • Допомога громадянам України і нерезидентам в реєстрації їх шлюбного союзу;
  • Консультація з реєстрації процедури в РАЦС;
  • Прискорення реєстрації шлюбу;
  • Організація виїзних церемоній за кордоном.

Зв’яжіться з нашим консультантом, який з легкістю вирішить кожне поставлене перед Вами завдання.