Оформлення індивідуального податкового номера в Україні

Міжнародна консалтингова компанія «Еліонорум» надає Громадянам України, а також нерезидентам, можливість оформити ідентифікаційний номер платника податків без особистої присутності в податковій службі і в найбільш можливо короткі терміни. Консалтингова компанія «Еліонорум» надає повний комплекс юридичних, представницьких та консультаційних послуг для всіх іноземців, які бажають проживати в Україні на законних підставах, і українців, яким потрібна допомога при реєстрації майна чи бізнесу і також одержанні будь-яких офіційних документів. Оформити податковий номер зручним для Вас способом і швидше ніж на загальних підставах легко здійснимо в рамках закону за допомогою фахівців компанії «Еліонорум».

Оформити податковий номер необхідно кожній фізичній особі, яка проживає на території України постійно, для доступу до таких можливостей як офіційне працевлаштування, покупка майна (оформлення угоди в нотаріуса), реєстрація ФОП або юридичної особи, участь в управлінні компанії, відкриття банківського рахунку і т.д. .

nalogoviy-nomerПри зверненні в консалтингову компанію «Еліонорум» Ви гарантовано отримуєте грамотну і повноцінну консультацію з питань процесу оформлення ідентифікаційного податкового номера, повноцінний юридичний супровід на етапі підготовки документів та представницькі послуги при оформленні ІПН безпосередньо в територіальному органі Міністерства доходів і зборів України або в районній службі податкової інспекції. Таким чином, отримання ІПН відбувається без особистої присутності клієнта, але обов’язково за умови оформлення нотаріального доручення на юристів компанії про представлення інтересів клієнта. Також, необхідними і головними умовами роботи з нашою компанією є укладення договору про надання послуг і обопільне дотримання норм українського законодавства. При виконанні всіх умов співпраці з консалтинговою компанією «Еліонорум» Ви отримуєте приємний сервіс і якісно виконане замовлення, і, крім цього, знаходите надійного партнера і радника в усіх юридичних питаннях.

Наші можливості, в поєднанні з багаторічним успішним досвідом наших експертів, дозволяють нам оформити податковий номер навіть іноземцю без виду на проживання в Україні, що дозволяє іноземцю здійснювати підприємницьку діяльність на території України або отримати дозвіл на працевлаштування в Україні (яке в подальшому відкриває шлях до набуття посвідки на постійне проживання та Громадянства України). Глибокі пізнання в сфері міграції та ґрунтовна успішна практика консалтингової компанії «Еліонорум» в легалізації іноземців на території України дозволяє нам врахувати всі цілі і завдання клієнта і, природно, забезпечити їх повне виконання.

Також, якщо Ви є Громадянином України, і Вам потрібно вперше оформити ІПН або відновити загублений, а Ви не маєте в своєму розпорядженні  достатньо вільного часу, щоб очікувати отримання документа кілька тижнів, консалтингова компанія «Еліонорум» подбає про вирішення даних питань у відповідності з Вашими інтересами та цілями.