Громадянство Європейського Союзу

Міжнародна консалтингова компанія «Еліонорум» пропонує Вам можливість набуття громадянства Європейського Союзу на законних підставах і з повним спектром прав європейського громадянина. З європейським паспортом Ви вільно подорожуєте по країнах які входять до складу Євросоюзу, а також Вам доступні для безвізового в’їзду ще 120 країн (це Австралія, США, Японія, Мексика та інші). До того ж враховуйте право на роботу, освіту та ведення бізнесу в будь Європейській країні, поряд з можливістю проживати на території будь-якої європейської країни необмежений час. Також, європейське громадянство забезпечить Вас правом на проживання в країні з високими стандартами системи охорони здоров’я і страхування, довірчими інститутами сім’ї та шлюбу і високим рівнем соціального забезпечення та гарантованим захистом прав людини.

Громадянство Європейського Союзу має незаперечні переваги, завдяки яким до його отримання прагнуть тисячі охочих мігрувати в Європу. Але мало хто розуміє, що отримати такий значущий статус не може бути легким і простим завданням, адже всі країни Європи попереджають збільшення потоку іммігрантів строгими законодавчими обмеженнями і постійними модифікаціями міграційних правил. Таким чином, отримати Громадянство будь-якої країни Європи просто і дешево абсолютно неможливо, а єдиний можливий легальний варіант здобуття Громадянства це слідування Європейським Законам та підготовка правильного та офіційного пакету документів.

У кожній країні Євросоюзу існують особливі способи набуття громадянства, їх можна розділити на дві групи:

1.Натуралізація

2.Репатріація (відновлення громадянства)

Процес натуралізації в Європі зазвичай займає 10 років. Для початку оформляється статус ВНЖ, який щорічно продовжується. Після проживання в країні зі статусом тимчасового жителя 5 років, Ви маєте законні підстави подавати документи на постійне місце проживання. Через 5 років проживання із статусом постійного жителя країни (у Великобританії через 1 рік) Ви маєте право подати заяву на отримання громадянства, підтвердивши особливими тестами і процедурами свої глибокі пізнання в мові і традиціях країни проживання. Після цього Ви стаєте щасливим власником європейського паспорта. Також, існують особливі обставини, які формують категорії іммігрантів, які мають можливість скоротити період обов’язкового проживання в країні для отримання громадянства, такі як, наприклад, шлюб з Громадянином країни або необхідність возз’єднання сім’ї.

Знання всіх тонкощів процесу отримання документів на легалізацію в Європі та правильне використання досвіду при вирішенні питань створює основу для успішної міграції до країн Євросоюзу. Якщо Ви уклали партнерські відносини з провідним професіоналом у сфері міграції, Ви забезпечили себе надійною підтримкою на всіх етапах реалізації індивідуально розробленого плану легалізації Вас і Ваших близьких у Європі.

Репатріація це процес відновлення громадянства на підставі етнічної приналежності. Подібні програми діють у більшості європейських країн. Для отримання громадянства на підставі репатріації необхідно представити докази родинного зв’язку з громадянами країни призначення або особами, які коли-небудь постійно проживали на території цієї країни. Подібними доказами можуть служити свідоцтва про народження Ваших родичів, якщо вони підтверджують приналежність до європейського громадянства або проживання на етнічній території країни.

Міжнародна консалтингова компанія «Еліонорум» гарантує кваліфіковану юридичну підтримку та консалтингову допомогу в процесі планування та реалізації Вашого переїзду до Євросоюзу на постійне місце проживання. Наші досвідчені фахівці забезпечать Вас грамотними послугами і компетентної консультацією при оформленні виду на проживання та Громадянства Європейського Союзу. Використовуйте наш успішний досвід забезпечення громадян України та також нерезидентів документами для легального проживання в Європі для зручного і грамотного отримання Громадянства однієї з Європейських країн.