Оформлення посвідки на постійне проживання в Європі

Міжнародна консалтингова компанія «Еліонорум» розробила цілий комплекс послуг для українців і нерезидентів України з легалізації на території Європейського союзу. Наше сприяння починається від допомоги при оформленні візи до Європи до отримання Громадянства Європейського Союзу. Консалтингова компанія «Еліонорум» забезпечує повний супровід клієнта на всіх етапах його легалізації та отримання дозволів на проживання. Досвідчені експерти у сфері міграційного Права самостійно курирують процес міграції до Європи і втілюють створений нами план закріплення Вашого правового статусу в одній з Європейських країн, вирішуючи всі вступники завдання і забезпечуючи будь-які юридичні нюанси.

Якщо Ви бажаєте перебувати на території певної країни більш ніж 90 днів в одному півріччі, Вам знадобиться оформити посвідку на проживання в цій країні. На відміну від звичайної візи, набуття виду на проживання дозволить Вам реалізувати довгострокові цілі, наприклад, розвинути власний бізнес, знайти високооплачувану роботу і влаштуватися разом з родиною в країні з високими соціальними стандартами.

ВНЖ зазвичай оформляється на 1 рік, з можливістю подальшої щорічної пролонгації до 5 років. Після 5 років проживання з видом на проживання, Ви маєте право оформити ПМЖ (постійне місце проживання). У кожній країні ця процедура має свої особливості. Якщо Ви отримали ПМЖ, Ви маєте майже всі права Громадянина країни, за винятком права обирати і бути обраним до органів влади. Втім, права на державну медичну страховку, на соціальне забезпечення та можливості отримати ПМЖ для своїх родичів цілком достатньо, що б щасливо жити і процвітати в Європі.

Якщо Ви зважилися мігрувати в країну з більш високим рівнем життя, Ви повинні знати, що отримати постійний вид на проживання в Європі дуже складно. Вас чекає тривалий і трудомісткий процес оформлення документів. Європейські країни дуже обережно ставляться до іммігрантів, при цьому постійно посилюючи умови для отримання права на проживання та ретельно перевіряючи кожен документ кандидата. До того ж, Вам буде важко самостійно довести документально наявність законних підстав для отримання дозволу на проживання.

Але, Вам дуже пощастило, адже міжнародна консалтингова компанія «Еліонорум» грамотно підходить до питання легалізації в Європі і підготує індивідуальну стратегію оформлення та отримання права на постійне проживання в Євросоюзі. З кваліфікованою підтримкою наших юристів Ваші зусилля і витрати в процесі оформлення документів зводяться до мінімуму. Співпрацюючи з нами, Ви гарантовано уникаєте юридичних складнощів при підготовці документів, так як наші досвідчені юристи та консультанти супроводжують Вас на всіх етапах Вашої легалізації в Європі.

Після укладення договору з нашою компанією та оформлення нотаріального доручення на наших юристів, Ви укладаєте надійні та відповідальні партнерські відносини з провідною консалтинговою компанією міжнародного рівня та забезпечуєте себе упевненістю в успішності Вашої міграції в одну з країн Європи.