Інвестиційні послуги

Міжнародна консалтингова компанія «Еліонорум» надає комплекс юридичних, бухгалтерських, аудиторських, інвестиційних і консалтингових послуг для юридичних осіб і підприємців з метою забезпечення позитивного оточення і сприятливих умов для ведення бізнесу та процвітання компанії на українському та міжнародному ринках. Консалтингова компанія «Еліонорум» пропонує використовувати наші значні можливості для реалізації успішного інвестиційного проекту або грамотного інвестування фінансових активів у найбільш перспективні галузі промисловості України, Європейської Ради, США, Канади і Австралії.

В умовах світової економіки, що динамічно розвивається, стає актуальним пошук нових пріоритетних можливостей у світовій бізнес-практиці для впровадження ефективних інвестиційних проектів, які забезпечать зростання Вашого капіталу і розвиток Вашої компанії. Мета консалтингової компанії «Еліонорум» – забезпечити клієнтів і партнерів грамотним комплексом фінансових інструментів і послуг, який буде відповідати умовам і закономірностям дії ринкових механізмів, для створення стабільної успішності інвестиційного проекту.

Головна мета інвестування – це примноження капіталу інвестора, але на практиці частка інвестицій характеризується низькою фінансовою віддачею, або очікування отримання реального доходу розтягується на довгий період і також існує вірогідність, що  інвестиційний виявиться збитковим. Треба завжди враховувати, що інвестиційну діяльність в усі часи супроводжували високі валютні, цінові, відсоткові ризики. Міжнародна консалтингова компанія «Еліонорум» використовує ефективний фінансовий інструментарій для аналізу можливих ринкових ризиків інвестиційного проекту і кваліфіковані експерти передбачаюсь усі можливі варіації його реалізації. Але в той же час, ми не гарантуємо безперервну прибутковість Ваших інвестицій, тому що неможливо запобігти виникненню непідконтрольних і несприятливих ринкових умов. Наша компанія керується принципом чесної співпраці, тому кожен наш клієнт і партнер усвідомлює значення подій і володіє повною інформацією щодо вигод і ризиків кожного виду інвестування для прийняття грамотного ділового рішення.

Міжнародна консалтингова компанія «Еліонорум» налагодила співробітництво на національному та міжнародному рівнях з інвестиційними банками і компаніями, забезпечуючи тим самим, масштабність реалізації інвестиційного проекту. Пріоритетною галуззю нашої інвестиційної діяльності є створення на українському промисловому ринку перспективних проектів і підтримка вітчизняної економіки, але ми також надаємо можливість впроваджувати інвестиції на закордонних ринках – переважно у ЄС, Канаді і Австралії.

Ми забезпечуємо кожного нашого клієнта грамотним юридичним і консалтинговим супроводом, надаємо послуги інвестиційного консультування і гарантуємо підтримку від висококваліфікованих фінансових аналітиків і експертів на кожному етапі реалізації інвестиційного проекту.