Аудиторські послуги

Міжнародна консалтингова компанія «Еліонорум» надає комплекс юридичних, бухгалтерських, аудиторських, інвестиційних і консалтингових послуг для юридичних осіб з метою забезпечення позитивного оточення і  сприятливих умов для ведення бізнесу та процвітання компанії на українському та міжнародному ринку. Наше сприяння включає в себе:

  • організацію процедури реєстрації Вашої компанії;
  • консультацію, стосовно розвитку підприємства;
  • допомогу з вибором кредитної або інвестиційної програми;
  • надання аудиторських послуг для оптимізації роботи компанії і виходу на новий рівень діяльності;

Консалтингова компанія «Еліонорум» супроводжує клієнтів при вирішенні будь-яких юридичних нюансів та надає кваліфіковану підтримку, грамотні консалтингові послуги при лобіюванні інтересів клієнта. Головним пріоритетом для наших експертів є обов’язкове забезпечення Ваших довгострокових цілей та створення умов для розвитку Вашого бізнесу. Таким чином, ми з радістю допоможемо Вам провести якісну аудиторську перевірку Вашого бізнесу: проконтролювати вибір напрямку та специфікації аудиту, кваліфікацію спеціалістів, які займуться його виконанням. Звернувшись в консалтингову компанію «Еліонорум» за допомогою в організації процесу аудиту Вашого підприємства, Ви можете бути впевнені у якості виконаної роботи і отриманого результату, тому що цим питанням тепер будуть  займатися експерти у сфері права, фінансів і бухгалтерського обліку.

Якщо Ви власник серйозного підприємства, то ми не маємо необхідності пояснювати суттєвість проведення регулярної  обов’язкової  аудиторської перевірки, чи переконувати Вас у позитивних сторонах організації податкового чи фінансового аудиту, описувати важливість переходу Вашого підприємства на міжнародні стандарти фінансової звітності.

Необхідність скористатися аудиторськими послугами виникає:

  • при заміні головного бухгалтера;
  • при наближенні дати чергового візиту податкової інспекції;
  • при укладенні вигідної для Вас угоди з кредитором чи інвестором;
  • при виході на міжнародний ринок.

Тож  якщо Ви прийняли ділове рішення звернутися за аудиторськими послугами до професійного підрядчика, то консалтингова компанія «Еліонорум» надасть Вам повний комплекс послуг, включаючи детальну консультацію щодо переваг і недоліків  кожного варіанту аудиторської перевірки, кваліфікований аналіз структури і цілей Вашої компанії і визначення типу аудиту, що найбільш відповідає структурі Вашої організації.

Використовуйте професіоналізм та успішний практичний досвід нашого штату юристів, аналітиків, фінансистів і консультантів для забезпечення інтересів Вашої компанії і виконання поставлених Вами бізнес-цілей. Звернувшись до нашої компанії, Ви гарантовано отримуєте лише грамотні послуги і допомогу компетентних провідних в Україні спеціалістів, тому можете бути впевнені у якості наданої аудиторської допомоги.