Екстраординарний канадський паспорт

Паспорт громадянина Канади намагаються отримати мільйони іноземців та іммігрантів і нещодавно він став ще більш привабливим для кожного. На сьогоднішній, один лишень зовнішній вигляд і ексклюзивне оформлення обкладинки викликає подив і захват.

Незвична родзинка канадського паспорту була виявлена нещодавно, не зважаючи на те, що цей зразок паспорту був запущений у масове виробництво канадською владою ще у 2013 році. «Великоднє яйце» канадського паспорту, як його прозвали  інтернет-користувачі, це унікальний метод чотирьохкольорового флюорисцентного друку, застосування якого при виготовленні паспортів – винятково канадське нововведення, котре не поспішають переймати інші країни світу.

Захват громадськості і стрімке поширення інформації в інтернеті викликані незвичним, навіть вражаючим зовнішнім виглядом канадського документу. У звичайних умовах паспорт Канади виглядає цілком презентабельно і стримано. Його ненав’язливо прикрашають сцени з історії, визначні суспільні діячі, пам’ятки природи і архітектури. Але якщо подивитися на паспорт під ультрафіолетовим світлом – можна побачити приховані зображення, які вражають своєю яскравістю і оригінальністю.

Зображення Парламентського пагорба в Оттаві освітлюється спалахами фейерверків, Ніагарський водоспад спалахує різними кольорами, понад Самюелем де Шампленом з’являється сонце і компас, на іншій сторінці колосяться житні колоски. Ознайомитись з унікальним, на сьогоднішній день, способом захисту документів Ви можете на нашому сайті.

Крім візуальної переваги, екстравагантне оформлення паспорту гарантує найбільш високий рівень захисту документа. Оформлення паспорта розроблялось за участі канадських і міжнародних правоохоронних органів. За словами представника Міністерства громадянства і імміграції Канади Ненсі Керон, завдяки успішній співпраці, фальсифікація канадського паспорту тепер практично неможлива.

Оцініть корисність
інформації

Екстраординарний канадський паспорт

Поділіться посиланням в
соціальних мережах