«Золоті візи» до Португалії: імміграції за допомогою інвестицій

immigration-investmentВ той час, коли імміграція до деяких країн, що стоять на шляху розвитку, спрощена до мінімуму шляхом інвестування, Португалія взяла курс на посилення порядку. Дане рішення було опубліковано по заяві прем`єр-міністра країни Паулу Порташ.

Таке рішення було прийнято після бурного скандалу пов’язаного з корупцією, в котрому були замішані високопоставлені чиновники. За звинуваченням у шахрайстві та відмиванні грошей було заарештовано 11 чоловік. Для того, щоб зберегти репутацію країни як сучасної європейської держави, було введено нові правила отримання посвідка на постійне проживання по інвестиціям.

У найближчий час, введуться нові можливості для отримання посвідки на постійне проживання. Нагадаємо, що сьогодні при купівлі нерухомості у Португалії на суму 500 тис. євро, або ж у разі вкладення 1 млн. євро на банківський рахунок, іноземець отримує посвідку на постійне проживання по прискореній програмі.

Уряд Португалії також має намір відкрити кілька нових інвестиційних програм. Підставою для отримання посвідки на постійне проживання буде інвестування 350 тис. євро в наукову або дослідницьку діяльність, або внесок у розмірі 500 тис. євро в реконструкцію об’єктів культурної спадщини країни. Завбачливим кроком є ​​зменшення суми інвестицій на 20%, за умови інвестування в малонаселені регіони Португалії.

Лісабон офіційно заявив, що відмовлятися від інвестиційних програм імміграції недоцільно, і подібні плани не будуються. І це цілком природньо, адже подібним чином було залучено більше одного мільярда інвестицій, з яких лише за минулий рік до бюджету країни надійшло 100 тис. євро податкових відрахувань.

Але посилити контроль оформлення інвестиційних посвідок на постійне проживання, все ж, необхідно, за словами прем’єр-міністра. Перевіряти законність заробітку інвестора, прозорість і правомірність досконалої інвестиції, відсутність судимостей, тепер будуть декілька інстанцій, з метою виключити ймовірність шахрайства з боку іммігранта або португальського чиновника.

Хоча законопроект не був остаточно затверджений, але, ні в кого не виникає сумнівів у його своєчасному схваленні. І Португалія зустріне у себе тільки самих чесних і щедрих інвесторів.

Оцініть корисність
інформації

«Золоті візи» до Португалії: імміграції за допомогою інвестицій

Поділіться посиланням в
соціальних мережах