Офшори, банківські рахунки

Міжнародна консалтингова компанія «Еліонорум» має достатньо широку спеціалізацію: міграційні послуги легалізації правового статусу нерезидентів і громадян України більш ніж у 30 країнах світу; послуги реєстрації компаній у Європі, США, Канаді, Австралії, Україні а також в офшорних зонах; послуги з відкриття банківських рахунків в офшорних країнах; інвестиційні послуги; консультації з питань міжнародного міграційного і корпоративного права.

Ми працюємо з фізичними і юридичними особами, громадянами України і іноземцями, а компетенція наших експертів  дійсна у більшості країн світу. Ми надаємо чесну, офіційну і грамотну консалтингову та юридичну допомогу з питань міжнародного міграційного і корпоративного права, в тому числі з легкістю супроводжуємо Вас під час реєстрації офіційного бізнесу на території  однієї зі світових офшорних юрисдикцій.

Офшорна зона – це країна, частина країни чи територія кількох країн, яка надає унікальні переваги і пільги для нерезидентного бізнесу, діяльність якого ведеться поза територією офшорного центра. Використання офшорної зони для реєстрації компанії – це ефективний і законний метод фінансової оптимізації бізнесу, зниження аудиторського і податкового навантаження на підприємство.

Існує кілька сотень офшорних центрів у всьому світі і кожен із них характеризується особливим режимом ведення діяльності і нюансами законодавства, які необхідно враховувати для доцільного вибору території для реєстрації Вашої офшорної компанії. Згідно з Вашими діловими пріоритетами, наші аналітики визначають оптимальну форму оптимізації Вашого бізнесу і необхідний офшорний інструмент досягнення поставлених цілей.

Кожен офшорний центр є унікальним за умовами і факторами ведення діяльності, проте деякі спільні характеристики в тій чи іншій мірі проявляються  у кожному класичному офшорі. По-перше, усі фінансові операції повинні проводитися поза території офшорної зони. І доходи, отримані в результаті такої діяльності не підлягають оподаткуванню, або оподатковуються за спрощеною системою. По-друге, офшорна компанія не підлягає аудиторській перевірці; частіше за все, щорічна звітність не потрібна, а державні обмеження валютних операцій взагалі відсутні. По-третє, що є головною перевагою реєстрації  компанії в офшорі, – часткова або повна конфіденційність інформації про компанію та її власника. Анонімність керування компанією у тих офшорах, в яких вона не захищається законодавством, також досягається шляхом номінального сервісу. 

Міжнародна консалтингова компанія «Еліонорум» надає повний комплекс послуг з оформлення офшорного бізнесу у більшості світових офшорних центрів. Перелік наших можливостей включає:

  • поетапний, грамотний і офіційний юридичний супровід під час реєстрації офшорної компанії;
  • підготовка статутних документів компанії;
  • виготовлення печатки та отримання відповідних дозволів і ліцензій;
  • консультація і допомога з вибором оптимальної офшорної зони, організаційної форми створюваної компанії на основі вивчення маловідомих факторів діяльності офшорних юрисдикцій – це обов’язкова і найголовніша послуга у цій категорії.

Крім того, Ви можете скористатися допомогою персонального консультанта від  міжнародної консалтингової компанії «Еліонорум», завданням якого є вирішення Вами задач і консультування щодо діяльності Вашої компанії, а також будь-яких питань міграційного і корпоративного права на протязі усього оговореного періоду.

Міжнародна консалтингова компанія «Еліонорум» також має можливість допомогти Вам купити готову офшорну компанію на максимально вигідних умовах і з характеристиками, які відповідають Вашим цілям. Купівля готової компанії суттєво економить Ваш час, але і має приховані ризики, врахувати які Вам допоможуть наші професійні експерти. Крім цього, ми пропонуємо Вам відкрити банківський рахунок в одній із офшорних юрисдикцій і готові забезпечити Вас якісними послугами номінального сервісу для максимізації ефективності і комфортності ведення бізнесу.

Співробітництво з консалтинговою компанією «Еліонорум» гарантує Вам грамотне виконання усіх юридичних процедур в рамках міжнародного законодавства і отримання якісного результату як додаток до чудового сервісу.