Реєстрація офшорних компаній в Гонконгу

Міжнародна консалтингова компанія «Еліонорум» надає кваліфіковані юридичні послуги реєстрації бізнесу на території України, Європейського Союзу, США, Канади та офшорної зони. Звернувшись в нашу компанію, наші юристи нададуть вам можливість вибору готової компанії в будь-якій точці офшорної зони, або реєстрації компанії з нуля.

Компанія в Гонконгу не є строго офшорної, це компанія офшорного типу. На сьогоднішній день входить до списку юриспруденцій «білих» офшорних зон. При відсутності комерційної діяльності та отримання прибутку на території Гонконгу, існує система лояльності до бізнесу, а саме відсутність необхідності оплати податків, відсутність валютного контролю, спрощена і прискорена процедура реєстрації компанії на території та інше. І це далеко не всі плюси реєстрації компанії в Гонконгу. Також практично повна відсутність обмеження реєстрації самого виду підприємницької діяльності, відкриття банківських рахунків у найнадійніших і великих банках Гонконгу, управління рахунком по інтернет-банкінгу. При бажанні реєстрації компанії на Азіатських ринках Гонконг є найнадійнішою і фінансово стійкою зоною.

Готові компанії в Гонконгу

Юрисдикція компанії

Правова форма компанії

Назва

компанії

Дата реєстрації компанії

Hong Kong

LTD

DELLCOURT SOLUTIONS LIMITED

04-Nov-14

Hong Kong

LTD

FIELDPORT RESOURCES LIMITED

04-Dec-14

Hong Kong

LTD

HARTGOLD SYSTEMS LIMITED

04-Nov-14

Hong Kong

LTD

NEOIMPEX DEVELOPMENT LIMITED

26-Mar-14

Hong Kong

LTD

OMG TECHNICS LIMITED

04-Nov-14

Hong Kong

LTD

RAINCOM PROJECTS LIMITED

04-Nov-14

Hong Kong

LTD

TOWNSTREET EXPRESS LIMITED

04-Nov-14

 

Звернувшись в консалтингову компанію «Еліонорум» за кваліфікованою юридичною допомогою щодо організації Вашого бізнесу, Ви одночасно отримуєте якісну послугу, приємний сервіс і надійного експерта і радника на багато років, який з радістю надасть Вам грамотні юридичні консультації та послуги для успішного розвитку та процвітання Вашого підприємства в майбутньому.