Реєстрація офшорних компаній у Шотландії

Міжнародна консалтингова компанія «Еліонорум» надає кваліфіковані юридичні послуги реєстрації бізнесу на території України, Європейського Союзу, США, Канади та офшорної зони. Звернувшись в нашу компанію, наші юристи нададуть вам можливість вибору готової компанії в будь-якій точці офшорної зони, або реєстрації компанії з нуля.

Шотландська компанія LP (Limited Partnership) дозволить Вам ефективно спланувати ваші фінансові потоки, оскільки законодавство Великобританії надає можливість реєстрації компанії з нульовою ставкою оподаткування. Перевага реєстрації компанії в Шотландії в тому, що при правильній подачі документів і знанні всіх законодавчих нюансів можна зареєструвати компанію як офшорну. Основним критерієм є наявність двох засновників. При дотриманні пункту, що засновники не є резидентами Великобританії, а також не ведуть комерційну діяльність на її території, то шотландські компанії не потрапляють під оподаткування. Особливість Шотландії в тому, що вона володіє статусом однієї з найпрестижніших юрисдикцій, у зв’язку з цим реєстрація компанії LP (Limited Partnership) в Шотландії дає велику кількість переваг для ведення бізнес діяльності офшорних компаній.

 Готові офшорні компанії в Шотландії

Юрисдикція компанії

Правова форма компанії

Назва

компанії

Дата реєстрації компанії

Scotland (UK)

L.P.

BRIGHTVILLE EXPERTS

01-Apr-14

Scotland (UK)

L.P.

EGROFLEX CREDIT

04-Feb-15

Scotland (UK)

L.P.

INTERASSET MANAGEMENT

05-Feb-15

Scotland (UK)

L.P.

LEYTOWN PROJECTS

05-Feb-15

Scotland (UK)

L.P.

STANDMAN SALES

05-Feb-15

Scotland (UK)

L.P.

STARFOLD PRODUCTS

02-Sep-14

Scotland (UK)

L.P.

STREETFORM BUSINESS

04-Feb-15

Scotland (UK)

L.P.

TRANSCONSULT PROVIDERS

05-Feb-15

 

Звернувшись в консалтингову компанію «Еліонорум» за кваліфікованою юридичною допомогою щодо організації Вашого бізнесу, Ви одночасно отримуєте якісну послугу, приємний сервіс і надійного експерта і радника на багато років, який з радістю надасть Вам грамотні юридичні консультації та послуги для успішного розвитку та процвітання Вашого підприємства в майбутньому.