Про компанію

«Еліонорум» – це міжнародна консалтингова компанія, що надає юридичні, консультативні та представницькі  послуги для легалізації статусу проживання і реєстрації  бізнесу в Україні і Європі. Ми пропонуємо свої можливості громадянам України, іноземцям  та особам без громадянства, бажаючим легально проживати на Україні чи за кордоном  або мати офіційно зареєстрований і ліцензований бізнес в Україні, Євросоюзі, США і Канаді.

В сферу нашої компетенції входить оформлення і отримання різних офіційних документів, а також повне забезпечення всих етапів вирішення Ваших питань: від отримання і відновлення паспорта, отримання візи і термінової покупки білетів до оформлення посвідки на проживання в Україні або Європі, і отримання нового Громадянства.

Багаторічний успіх консалтингової компанії «Еліонорум»  забезпечується цілеспрямованою, досвідченою і кваліфікованою командою, в склад якої входять тільки професійні юристи, адвокати, аналітики і консультанти.

Основний і головний принцип консалтингової компанії «Еліонорум» – відповідність результату роботи з інтересами клієнтів, досконале виконання Ваших цілей і встановлення довготривалих партнерських стосунків. Звернувшись до нас, Ви на довгі роки  забезпечите себе надійним і відповідальним  партнером – експертом в області Права. Ми завжди будемо раді надати Вам наші можливості, знання і досвід для вирішення Ваших задач.