Імміграция до Австралії

Міжнародна консалтингова компанія «Еліонорум» застосовує  індивідуальний комплексний підхід до рішення широкого спектра задач клієнтів у галузі міграційного і корпоративного права. Компанія успішно затвердила свої позиції у різних галузях юридичної і консалтингової діяльності в Україні, Європі, США, Канаді і Австралії. Перелік наших можливостей включає в себе:

  • послуги по легалізації іноземців і реєстрації бізнесу на території України;
  • міграційні послуги у найбільш пріоритетних напрямках;
  • юридичний супровід;
  • бухгалтерську, аудиторську та інвестиційну підтримку бізнесу в Україні та у всьому світі

Імміграція до Австралії – це перспективний напрямок роботи, практичним освоєнням якого компанія «Еліонорум» займається вже достатньо довго. І, враховуючи щорічно зростаючу популярність Австралії серед потенційних іммігрантів у всьому світі та відчутну недостатність в Україні професійної компанії, яка змогла б якісно супроводжувати процес міграції в Австралію, консалтингова компанія «Еліонорум» розгорнула повномасштабну діяльність по легалізації своїх клієнтів в Австралії.

Австралія відносно молода країна, малозаселена і вона стрімко розвивається. Саме з цих причин міграційна політика країни спрямована на приваблення нових жителів. У Австралії  існує потреба у спеціалістах  певних  галузей діяльності і якщо Ваша кваліфікація відповідає вимогам австралійського законодавства – Ви зможете, практично без будь-яких перешкод, отримати дозвіл на проживання – при грамотному пред’явленні  доказів, що у вас на нього є право. Також, міграційну візу можливо отримати при наявності близьких родичів, які вже легалізовані у Австралії. Інший варіант отримання права на проживання – відкриття власного підприємства.

Кожного нового жителя Австралія зустрічає досить гостинно і пропонує широкі можливості для вигідного працевлаштування та приємні умови для проживання усієї родини.  Зрозуміло, що життя у Австралії має і негативні нюанси, але у багатьох моментах ця країна вирізняється перевагами і позитивною репутацією поміж іншими. Про неї схвально відгукуються практично всі, хто у ній хоч раз побував.

Найперше, що відзначає кожен іммігрант – різноманіття культур і національностей, прихильне ставлення до кожного нового жителя.  Враховуючи, що населення Австралії сформоване переважно з колишніх іммігрантів, до Вас не ставитимуться зневажливо через Вашу етнічну приналежність. А численна українська діаспора радо прийме Вас і допоможе призвичаїтись на новому місці. Мовне питання в Австралії нікого не хвилює: офіційна мова, звісно, англійська, проте люди розмовляють на десятках діалектів і професійне знання англійської не обов’язкове для повноцінного життя.

Інший приємний фактор – клімат і екологія Австралії. Вони чудово впливають на кожну людину, а люди в Австралії  практично не знайомі з таким поняттям, як алергія. Політика австралійського уряду спрямована на захист і збереження унікального оточуючого середовища. До того ж, у Австралії практично немає великих заводів та промислових комплексів.

Але найголовніша перевага імміграції і постійного проживання в Австралії – стабільність і впевненість у своєму майбутньому і майбутньому своїх дітей. Держава надає безоплатну і якісну медичну допомогу; пенсійний фонд гарантує високі виплати для всіх справних платників податків; регулярна контрактна армія захищає країну від неіснуючих ворогів; стабільний розвиток економіки забезпечує відсутність високої інфляції чи банківських ризиків.

Мігрувати до Австралії на законних підставах, щоб отримати доступ до усіх переваг життя у сучасній розвиненій країні, Вам готова допомогти міжнародна консалтингова компанія «Еліонорум». Отримати реальну інформацію про всі практично досяжні способи стати резидентом Австралії і індивідуально про Ваші шанси і можливості  втілити цей процес, Ви можете при консультації  з нашими міграційними консультантами.  Ми забезпечуємо кожного, хто звернувся до нас, повною інформацією і поетапним юридичним супроводом, для максимально грамотного і правильного проходження процесу міграції до Австралії.