Раєстрація компаній в Австралії. Бізнес-імміграція до Австралії

Міжнародна консалтингова компанія «Еліонорум» надає кваліфіковані юридичні, консультаційні та представницькі послуги для юридичних та фізичних осіб – громадян України, а також нерезидентів у процесі реєстрації бізнесу у Австралії. Ми надаємо юридичні послуги для успішної і зручної реєстрації самостійної компанії, філіалу іноземного підприємства чи корпорації у Австралії. Напрацьована успішна практика на міжнародному ринку консалтингових послуг дозволяє нам чітко в рамках закону зареєструвати Ваше офіційне підприємство у будь-якому регіоні чи місті Австралії, в залежності від Ваших бізнес-цілей.

Австралія  вже давно приваблює інвесторів і підприємців зі всього світу приємними і перспективними умовами ведення бізнесу. Крім того, що ринок товарів та послуг Австралії доволі багатообіцяючий і надає різноманітні можливості для просування вузькогалузевої та нішевої продукції. Також, якщо грамотно вирішити питання реєстрації компанії, можливо отримати суттєву фінансову вигоду, завдяки пільговому оподаткуванню. Якщо у Вас є намір заснувати і розвивати свій бізнес у Австралії самостійно, то як додаткову привілегію, Ви і ваші близькі зможете отримати дозвіл на постійне проживання і громадянство Австралії.

Австралійське законодавство передбачає можливість реєстрації компаній практично будь-яких організаційно-правових форм, але для успішного ведення бізнесу іноземні підприємці частіше за все використовують:

  • трасти (trust);
  • закриті приватні компанії з обмеженою відповідальністю учасників (proprietary company limited by shares);
  • партнерство (partnership);
  • приватні підприємства (sole trader);
  • філіали іноземних компаній (branch).

Кожна із представлених форм характеризується специфічними вимогами щодо реєстрації і ведення діяльності. Деякі з них можуть претендувати на пільгове оподаткування або особливі умови податкової звітності. У більшості випадків, для офіційної реєстрації бізнесу потрібно, щоб деякі із призначених директорів, акціонерів чи засновників компанії були резидентами Австралії, проте внесення мінімального капіталу при формуванні компанії частіше за все взагалі не потрібне.

Міжнародна консалтингова компанія «Еліонорум» надає представницькі, юридичні і консалтингові послуги у процесі реєстрації будь-яких форм бізнесу у більшості країн світу, зокрема у Австралії. Кваліфікована допомога наших юристів гарантує Вам правильний вибір метода оформлення Вашої нової компанії і його грамотну реєстрацію, відповідно до Ваших пріоритетів.

Консалтингова компанія «Еліонорум» комплексно підходить до вирішення питань клієнта і, проаналізувавши Ваші наміри і цілі ведення бізнесу, ми запропонуємо Вам на вибір найвідповідніші варіанти реєстрації компанії у Австралії. Юристи компанії проконсультують Вас щодо конкретних умов, переваг і недоліків реєстрації компанії в кожному окремому регіоні чи місті Австралії, підкажуть більш пріоритетні галузі економіки Австралії, максимально вигідні і дохідні галузі діяльності та тенденції і нововведення австралійського ринку.

Із кваліфікованою допомогою консалтингової компанії «Еліонорум» будь-які юридичні і міграційні процедури, оформлення документів, отримання дозволів та ліцензій в Україні, Європейському союзі, США, Канаді і Австралії проходять чітко в рамках закону, грамотно і якісно, до того ж – комфортно для Вас.