Імміграція в Африку

Імміграція в усіх напрямках, юридичний супровід у більшості світових країн, консалтингова підтримка в підготовці документів, отриманні дозволів, ліцензій та комплексне консультативне забезпечення з питань Корпоративного та Міграційного Права – все це «Еліонорум» робить професійно і якісно.

Спеціалізований напрямок нашого розвитку – імміграція в Африку, нестандартну і унікальну частину світу.

Послуги імміграції в Африку

Послуга

Вартість

Посвідка на тимчасове проживання

Залежно від країни

Посвідка на постійне проживання

Залежно від країни

Реєстрація бізнесу в Африці

Залежно від країни

Громадянство

Залежно від країни

Віза в країни Африки

Залежно від країни

Консультації з імміграції

Залежно від країни

Консультації з працевлаштування

Залежно від країни

 

Навіщо іммігрувати в Африку?

Африка – неоднозначна частину світу, своєрідна і духовна. Зважаючи на сформовані історичні та природні обставини, більшість Африканських країн зазнають багато нещасть, голоду, війн і безробіття. Однак, деякі країни цього континенту є прикладом економічного розвитку, зразком соціальної політики. Саме в ці країни ми пропонуємо іммігрувати, щоб отримати доступ до нових можливостей.

Південно-Африканська Республіка, Марокко, Єгипет, Сейшельські острови, Маврикій і інші країни відрізняються як розвиненістю економіки, так і стабільністю життя громадян. Культура і сам по собі спосіб життя в цих країнах кардинально відрізняється від звичного українцям: люди в африканських країнах не приймають деякі норми, які вважають сталими в Європі.

У той же час, країни Африки відрізняються духовністю, релігійністю, особливо країни Північної Африки, де найбільш поширений Іслам – тут високо цінується мораль і честь. Однак на території Південної Африки вже не відчувається вплив Ісламу, тут панує європейська цивілізація поєднана з африканською атмосферою.

Африку можна вивчати роками, кожна її країна унікальна і неповторна, традиції особливі і дивовижні. І головне, в Африці можна щасливо жити, вибравши місце, яке підійде саме Вам.

Як іммігрувати в Африку

В Африці шалено раді професійним працівникам. Якщо Ви фахівець у своїй сфері діяльності, то трудова еміграція з України в Африку – це актуальний і багатообіцяючий варіант.

Також, можлива імміграція через возз’єднання сім’ї. Цей варіант доступний і досить реальний для виконання в більшості африканських країн.

Ще один популярний спосіб – інвестування. Від Вас буде потрібно вкладення істотної суми, проте сума необхідного вкладу менша, в порівнянні з інвестиціями, які вимагають європейські країни, США і Канада.

Основні характеристики міграційного процесу в Африці:

  • Виділяють два основних напрямки імміграції в Африку: імміграція в Південну Африку (ПАР, Сейшельські острови, Маврикій, Ботсвана) і Північну Африку (Алжир, Марокко, Єгипет, Туніс);
  • Міграційне законодавство відрізняється від європейського, більш жорстке і менш гнучке;
  • У більшості країн Африки відчувається серйозна недостача досвідчених фахівців, особливо інженерів, програмістів і лікарів;
  • Відсутній масовий наплив іммігрантів, відповідно, міграційне законодавство стабільне, у ньому не відбуваються часті зміни;
  • Малочислена українська діаспора в африканських країнах;
  • Імміграція в Африку і повноцінне життя в одній з африканських країн вимагає знання англійської мови.

Фахівці компанії «Еліонорум» пропонують компетентну підтримку для організації переїзду в Африку, ми в теорії і на практиці освоїли процес еміграції з України в Африку. Ми детально консультуємо клієнтів, про специфічні особливості африканських країн і підбираємо вигідний варіант, після чого створюємо комплексну еміграційну програму.

Якщо Ви бажаєте придбати надійного та професійного помічника, гарантувати успішний і спокійний процес переїзду, експерти «Еліонорум» виконають Ваші вимоги і досягнуть Ваших цілей.