Набуття Громадянства Канади

Міжнародна консалтингова компанія «Еліонорум», для максимального забезпечення цілей клієнтів, розробила повний комплекс послуг з легалізації Громадян України та нерезидентів на території Канади. Наші юристи супроводжують клієнта протягом всього процесу їх імміграції в Канаду, допомагають на кожному з етапів підготовки та оформлення документів: від отримання візи в Канаду, до здобуття Канадського Громадянства.

Міжнародна консалтингова компанія «Еліонорум» надасть грамотну консультацію і надійну юридичну допомогу кожному, хто прагне, не просто постійно проживати в Канаді на законних підставах, а ще й передати статус повноправного жителя Канади своїм дітям і онукам. Статус Громадянина Канади гарантує повне виконання всіх Ваших прав та захист Ваших свобод державою, право проживати і створити сім’ю в країні з найвищим рівнем екологічної безпеки, можливість реалізувати себе в будь-якій сфері діяльності за сприяння лояльного і доброзичливого суспільства. До того ж, Канада на законодавчому рівні дозволяє бути власником подвійного Громадянства.

Міжнародна консалтингова компанія «Еліонорум» пропонує Вам отримати консультацію від провідних міграційних фахівців та експертів у сфері міжнародного права, для повноцінного аналізу Ваших можливостей іммігрувати в Канаду і отримати там Громадянство. Ми допоможемо Вам поетапно організувати процес отримання Вашого нового внутрішнього паспорта Канади, і проконтролюємо правильність і точність виконання всіх дій. Програма міжнародного співробітництва нашої компанії з багатьма партнерами по всьому світу дозволяє нашим юристам курирувати Ваша справа, навіть коли Ви вже будете перебувати безпосередньо в Канаді. Таким чином, Ви можете бути впевнені в надійності нашої підтримки та якості нашої допомоги в процесі Вашої міграції.

Умови набуття Громадянства Канади, встановлені Міністерством Громадянства та Імміграції Канади, можна віднести до найбільш прихильним і лояльним у всьому світі, так як тривалість процесу натуралізації іноземців в Канаді становить рекордно мінімальний термін – 3 роки. Тим ні менш, не можна вважати процедуру отримання канадського громадянства простий і мало витратною, адже на практиці існує безліч нюансів, які рідко враховуються заявниками, і також обов’язкові для виконання деталі, нехтування якими негативно позначаються на результаті справи. Фахівці нашої компанії, спираючись на практичний досвід легалізації громадян України в Канаді, допоможуть Вам в оформленні нового паспорта та отриманні доступу до безлічі нових можливостей, наприклад, до подорожей майже по всьому світу без необхідності оформляти візу.