Оформлення постійного виду на проживання в Канаді

Міжнародна консалтингова компанія «Еліонорум», для максимального забезпечення цілей клієнтів, розробила повний комплекс послуг з легалізації Громадян України та нерезидентів на території Канади. Наші юристи супроводжують клієнта протягом всього процесу їх імміграції в Канаду, допомагають на кожному з етапів підготовки та оформлення документів: від отримання візи в Канаду, до здобуття Канадського Громадянства. Ми забезпечуємо всіх, хто бажає легально проживати в Канаді можливістю отримати статус постійного жителя Канади в рамках закону, через офіційну програму імміграції та завдяки допомозі наших сертифікованих міграційних консультантів.

Міжнародна консалтингова компанія «Еліонорум» користується практичним досвідом успішної легалізації українців і також іноземців у більшості світових країн, зокрема в США, Австралії та Канаді, щоб надавати своїм клієнтам можливість знайти статус постійного жителя Канади. Експерти консалтингової компанії «Еліонорум» володіють глибокими теоретичними знаннями канадського міграційного законодавства та міжнародних домовленостей між Канадою та Україною, і також на практиці вивчили хід реалізації більшості затребуваних міграційних програм. Завдяки напрацьованому професіоналізму, команда фахівців нашої компанії з радістю допоможе Вам у вирішенні всіх  міграційних завдань, проконсультує Вас стосовно всіх можливих варіантів міграції, переваг і недоліків кожної міграційної програми, способів її втілення, необхідних для цього документів. Звернувшись до нас, Ви можете бути впевнені, що всі Ваші цілі та інтереси будуть враховані і максимально реалізовані, а спосіб отримання постійного виду на проживання в Канаді буде відповідати Вашим професійним якостям і особистим можливостям.

Постійний вид на проживання в Канаді відрізняється деякими істотними перевагами, які недоступні власникам дозволу на постійне проживання, наприклад, в Європі. ПМЖ в Канаді це одночасно і право на перебування в Канаді необмежений період, і право на офіційне працевлаштування, безкоштовне навчання для дітей, соціальне страхування від держави, і також це можливість допомогти отримати ПМЖ для близьких родичів. Отримання постійного виду на проживання практично зрівнює Вас у всіх правах з Громадянами Канади.

Канада це одна з тих небагатьох країн, які відносяться до бажаючих іммігрувати максимально лояльно і спеціально створюють умови для припливу освічених і професійних працівників, багатообіцяючих діячів культури, активних студентів і щедрих інвесторів. І якщо в будь-якій країні Європи дозвіл на постійне проживання можна чекати кілька років, то в разі Канади цей термін скорочується в десятки разів. Міністерство Громадянства та Імміграції Канади легко видасть Вам дозвіл на проживання, на додачу до візи, як тільки Ви переконаєте їх документально у своїй незамінності і необхідності суспільству Канади. На цьому етапі Вам можуть допомогти провідні юристи, консультанти та лобісти міжнародної консалтингової компанії «Еліонорум».

Співпраця з міжнародною консалтинговою компанією «Еліонорум» це стовідсоткова гарантія отримання грамотної допомоги від кваліфікованих експертів у сфері міграції і, природно, надійної юридичної та консультаційної підтримки кожного співробітника нашої компанії для забезпечення Вашої впевненості в найкращому результаті нашої спільної справи.