Імміграція в Південну Америку

Міжнародна імміграційна юридична компанія «Еліонорум» надає широкий перелік юридичних, консалтингових та аудиторських послуг з питань міграції. Наш штат складається з фахівців різних напрямків, міграційних консультантів і юристів, які мають багатий досвід супроводу процесів міграції в різних напрямках. Одним з популярних напрямків серед українських емігрантів є Південна Америка.

Послуги імміграції до Південної Америки

Послуга

Вартість

Тимчасова посвідка на проживання

Договірна

Постійна посвідка на проживання

Договірна

Реєстрація бізнесу

Договірна

Отримання громадянства

Договірна

Віза в країни Південної Америки

Договірна

Консультація в питаннях імміграції

Договірна

 

Міграційне право країн Латинської Америки досить лояльне. При правильному підході, можливо навіть використовувати гнучкість системи норм і вимог. Безумовно, кожна країна висуває свої унікальні вимоги, однак, загалом, весь процес імміграції досить однотипний у всьому регіоні.

Імміграція в Південну Америку

З того часу, як українська громадськість відкрила для себе Південну Америку як напрям міграції, ця країна стрімко набирає популярності. Серця новоприбулих підкорює мальовнича краса екзотичних країн і узбережжя океану. Також, Південна Америка – це сприятливі умови для розвитку бізнесу. Країни цього континенту пропонують високий рівень життя і лояльну систему отримання посвідки на проживання для емігрантів.

Найбільш розвинені країни цього регіону – Бразилія і Аргентина – виставляють жорсткіші вимоги до охочих отримати дозвіл на проживання. У цих країнах великий відсоток російськомовного населення, так як серед жителів багато вихідців з країн СНД. Тому зараз туди іммігрують в основному по родинним зв’язкам.

А ось Уругвай, найбільш популярна країна для імміграції, передбачає отримання громадянства вже через 3 роки. Уругвай – досить розвинена держава зі стабільною економікою і комфортною системою соціальних гарантій.

Так само вигідним напрямком є ​​Домініканська республіка, особливо сприятлива для інвестиційної імміграції. Для отримання постійної посвідки на проживання, інвестору достатньо вкласти в розвиток економіки всього 35 тисяч доларів. Також острів пропонує сприятливі умови і доступні ресурси для розвитку бізнесу.

Як іммігрувати в Південну Америку

Якщо Ви твердо вирішили іммігрувати в Південну Америку, наші фахівці допоможуть Вам скласти індивідуальну схему міграції, з урахуванням всіх нюансів для конкретної країни, яка цікавить Вас.

Завдяки нашій співпраці Ви можете реалізувати всі плани по імміграції та ведення бізнесу на території Латинської Америки.

Зв’яжіться з консультантами «Еліонорум», щоб почати процес Вашого переїзду до Південної Америки, створити індивідуальну схему імміграції та отримати відповіді на всі Ваші запитання.