Імміграція в США

Міжнародна консалтингова компанія «Еліонорум» надає розроблений нашими експертами комплекс послуг для всіх бажаючих проживати в Сполучених Штатах Америки на законних підставах, отримати імміграційну візу в Америку, вид на проживання в Штатах або американське громадянство. Проконсультувати з усіх нюансів отримання документів на легалізацію в США, допомогти у вирішенні конкретних завдань і складнощів міграційного процесу або комплексно створити і реалізувати стратегію офіційного переїзду в Америку може міжнародна консалтингова компанія «Еліонорум», так як ми маємо великі можливості і ресурси для надання якісної та кваліфікованої допомоги потенційним іммігрантам в США – громадянам України, іноземцям та особам без громадянства.

Консалтингова компанія «Еліонорум» спеціалізується в сфері юридичної та консалтингової підтримки всіх, хто прагне тимчасово відвідати Сполучені Штати, або отримати імміграційну візу, безумовну Green Card і громадянство Америки. Широка компетенція наших фахівців, і також напрацьований професіоналізм кожного співробітника компанії «Еліонорум», дозволяє Вам грамотно, ефективно і офіційно іммігрувати до Сполучених Штатів.

Навіть враховуючи динамічність змін політичної картини світу, множинні зміни пріоритетів і цінностей у свідомості людей, Америка все ще залишається однією з найбажаніших для міграції країною, і потік, як легальних, так і нелегальних іммігрантів в Америку стабільно високий. Сполучені Штати Америки мають у своєму розпорядженні приємну репутацією і значні переваги, через які посольство Америки в Україні щорічно отримує тисячі запитів на імміграційні і не імміграційні візи, але лише невелика частина заявників отримують схвалення свого прохання.

Сполучені Штати заманюють іммігрантів, по-перше, фактично застосовуваної свободою слова, свободою самовираження і затвердження. У цій країні Ви маєте всі можливості, щоб слідувати своїм переконанням, відстоювати свої цінності та інтереси. Законодавство Америки надає свободу для кожної особистості, незалежно від релігійної, етнічної чи національної приналежності, і кожен, хто проживає в Америці на законних підставах, має можливість реалізувати всі свої права. Крім цього, Америка пропонує вам широкий вибір можливих кліматичних умов і також вражає різноманітністю туристичних можливостей. Завдяки тому, що побачити всі визначні пам’ятки США і відвідати всі знамениті й цікаві місця неможливо за одну поїздку, американське посольство надає можливість отримати гостьову візу в Америку на період до 10 років.

Також, в Америці амбітні підприємці зможуть реалізувати всі свої прагнення, так як американський ринок надає достатньо можливостей для впровадження та використання інновацій, а платоспроможне населення готове задовольнять свої зростаючі потреби новими розробками, товарами та послугами.

Міграційне законодавство Сполучених Штатів Америки передбачає кілька шляхів отримання імміграційної візи і Green Card, але тільки деякі з них можливо втілити на практиці і досягти результату, який відповідає інтересам клієнта. Перший і найпоширеніший, серед бажаючих випробувати свою удачу, спосіб – диверсифікована лотерея, в якій призом є дозвіл на отримання Green Card для кількох десятків тисяч щасливців у всьому світі. Цей варіант здається досить простим, і не вимагає особливих трудових, тимчасових або грошових витрат, але насправді, для всіх, хто подає заяву на участь у лотереї, існують не дуже приємні наслідки, а перемога не гарантує, що в Посольстві Вам відкриють візу . Другий варіант – це шлюб з громадянином США. Само собою зрозуміло, що в разі розлучення вид на проживання для іммігранта анулюється, а сам шлюб проходить сувору перевірку, щоб уникнути допущення фіктивності. Також, існують програми возз’єднання родини, як з громадянами Америки, так і з володарями безумовних Green Cards. При виборі такого варіанту, приготуйтеся до багаторічного очікування результату розгляду Вашої справи Департаментом імміграційної політики США. Мігрувати в США також можуть висококваліфіковані фахівці, але тільки дуже короткий список спеціалізації дає реальний шанс працевлаштуватися в Америці і отримати посвідку на проживання.

Імміграція в США, зважаючи на свою надмірної популярності у всьому світі, одна з найбільш складних і трудомістких, і допомога досвідченого професіонала завжди необхідна, якщо Ви хочете бути впевнені в успішному результаті. Міжнародна консалтингова компанія «Еліонорум» пропонує Вам скористатися допомогою кваліфікованих експертів, які вже протягом кількох років мають вузьку спеціалізацію в Північноамериканському міграційному напрямку. Завдяки відповідальному і шанобливому ставленні до всіх клієнтів і їх інтересам, результат виконуваних нами дій завжди максимально відповідає очікуванням клієнта, а процес імміграції до Сполучених Штатів проходить в рамках міжнародного правового поля.