Отримання Громадянства Сполучених Штатів Америки

Міжнародна консалтингова компанія «Еліонорум», для максимального забезпечення цілей клієнтів, розробила повний комплекс послуг з легалізації Громадян України та нерезидентів на території Сполучених Штатів Америки. Наші юристи супроводжують клієнтів протягом усього процесу їх імміграції в США, допомагають на кожному з етапів підготовки та оформлення документів: від отримання візи в Америку до здобуття Громадянства США. Ми забезпечуємо всіх, хто бажає легально проживати в США можливістю отримати статус американського громадянина на законних підставах, завдяки допомозі наших міграційних консультантів.

Міжнародна консалтингова компанія «Еліонорум» пропонує свої кваліфіковані послуги усім, хто бажає на законних підставах, дотримуючись норм міграційного законодавства Сполучених Штатів, отримати статус американського громадянина. Наша допомога незамінна, якщо Ви хочете бути впевнені в правильності кожного наступного кроку, грамотності оформлення кожного документа і доцільності всіх ваших дій. Команда консалтингової компанії «Еліонорум» складається з провідних юристів, що спеціалізуються у сфері міжнародного міграційного права, консультантів, які мають багатий досвід надання міграційних послуг по північноамериканському напрямку, і лобістів, головною метою яких є забезпечення Ваших інтересів. І якщо Ви заручаєтесь підтримкою настільки досвідчених професіоналів у своїй справі, Ви можете бути впевнені в успішності результату.

Легальний іммігрант має можливість отримати громадянство Сполучених Штатів Америки  проживши в країні встановлений законодавством період, написавши тест на знання мови, історії, культури та традицій США і прийнявши присягу. Щоб мати можливість претендувати на громадянство США, кожен кандидат повинен відповідати певним критеріям і головне – не порушувати законодавство Америки протягом всього терміну проживання.

Отримання статусу Громадянина Сполучених Штатів Америки – це остаточне закріплення законності Вашого правового статусу та також гарантія повного виконання Ваших прав і свобод. Міжнародна консалтингова компанія «Еліонорум» рада надати Вам допомогу в будь-яких питаннях імміграції в Америку, як якісну консультацію в деяких проблемних для Вас аспектах процесу, так і повноцінну реалізацію всіх міграційних процедур нашими фахівцями та практичне вирішення юристами компанії нюансів і деталей.

Співпраця з консалтинговою компанією «Еліонорум» гарантує Вам отримання повної і вичерпної інформації про хід всіх етапів отримання для Вас документів на імміграцію, оскільки політика нашої компанії вимагає чесності та прозорості виконання замовлення клієнта в рамках закону.

Підписавши двосторонній договір з консалтинговою компанією «Еліонорум» Ви на багато років заручаєтесь підтримкою досвідчених експертів у сфері міграційного права, отже, рішення будь-яких завдань стає легко здійсненним дією для нашої команди.