Отримання постійної посвідки на проживання в Сполучених Штатах Америки

Міжнародна консалтингова компанія «Еліонорум», для максимального забезпечення цілей клієнтів, розробила повний комплекс послуг з легалізації Громадян України та нерезидентів на території Сполучених Штатів Америки. Наші юристи супроводжують клієнтів протягом усього процесу їх імміграції в США, допомагають на кожному з етапів підготовки та оформлення документів: від отримання візи в Америку до здобуття Громадянства США. Ми забезпечуємо всіх, хто бажає легально проживати в Америці, можливістю отримати статус постійного жителя Сполучених Штатів в рамках закону, завдяки допомозі наших сертифікованих міграційних консультантів.

У Сполучених Штатах Америки діє особлива система, згідно з якою, тимчасовий вид на проживання видається іноземцю строком на 2 роки, по закінченню якого він підлягає заміні. Якщо Ви отримали ВНЖ на підставі шлюбу з громадянином США або інвестування, через 2 роки проживання за такою «Грін Карту» Ви маєте право просити про зняття обмежень, і, в підсумку, Ви отримуєте нове посвідчення особистості – постійний вид на проживання. Статус постійного мешканця Сполучених Штатів не є таким стійким як в інших країнах, і якщо Ви, наприклад, покинете Америку на тривалий період (більше 6 місяців), то при поверненні в США у працівників митної служби виникне до Вас ряд питань і Вам доведеться переконувати Департамент по роботі з іноземцями, що вид на проживання Вам дійсно необхідний. Також, при порушенні законодавства Сполучених Штатів, Ви легко можете бути позбавлені статусу резидента і депортовані в країну Громадянства.

Отримання постійного виду на проживання все ж істотно зміцнює становище іммігранта і не вимагає ніяких додаткових зусиль на оформлення будь-яких документів. Ваш постійний вид на проживання підлягає заміні по закінченню 10 років, а процедура обміну є строго налагодженої і не вимагає трудових витрат з боку іноземця.

Після отримання безумовного виду на проживання в Америці Ви вправі запрошувати до себе в гості своїх родичів і також клопотати про отримання ВНЖ для них, так як у статусі постійного резидента Вам дозволено виступати спонсором для іноземців, охочих іммігрувати в Америку.

Міжнародна консалтингова компанія «Еліонорум» рада допомогти всім, хто прагне реалізувати в Америці довгострокові цілі та інтереси, при цьому проживаючи в країні на законних підставах. Ми надаємо Вам можливість використовувати досвід і знання кращих міграційних консультантів та експертів у сфері міграційного законодавства для вирішення Ваших завдань. Звернувшись до нас, Ви завжди отримуєте високий рівень сервісу як приємне доповнення до грамотним консультаціям і надійному юридичного супроводу на кожному етапі досягнення статусу легального іммігранта та володаря постійного виду на проживання.