Отримання тимчасового дозволу на проживання в Сполучених Штатах Америки

Міжнародна консалтингова компанія «Еліонорум», для максимального забезпечення цілей клієнтів, розробила повний комплекс послуг з легалізації Громадян України та нерезидентів на території Сполучених Штатів Америки. Наші юристи супроводжують клієнтів протягом усього процесу їх імміграції в Канаду, допомагають на кожному з етапів підготовки та оформлення документів: від отримання візи в Америку до здобуття Громадянства США. Ми забезпечуємо всіх, хто бажає легально проживати в США можливістю отримати статус офіційного жителя Америки в рамках закону, завдяки допомозі наших сертифікованих міграційних консультантів.

Міжнародна консалтингова компанія «Еліонорум» володіє  достатнім досвідом у сфері міжнародної міграції та надання кваліфікованої юридичної та консалтингової допомоги клієнтам для успішної зміни країни їх постійного проживання. Ми виділили в окремий напрямок діяльності супровід наших співгромадян та іноземців при легалізації їх офіційного статусу на території США. З нашою допомогою, Ви маєте можливість знайти статус постійного жителя Америки і стати володарем Грін Карти (Green Card) і на законних підставах проживати, навчатись і працювати в США.

Сполучені Штати Америки приймають нових іммігрантів не настільки радо як, наприклад, Канада, і існує досить невелика кількість імміграційних програм, за якими іноземці можуть легально отримати дозвіл на проживання. Ви можете отримати тимчасову посвідку на проживання, з періодом дії 2 роки, якщо інвестуєте в економіку США від 500 тис. доларів, якщо Ви маєте намір укласти офіційний шлюб з американським громадянином, або ж Ви маєте затребувану кваліфікацію або екстраординарні здібності. Також, існує шанс перемогти в Диверсифікованої Візової Програмі (іншими словами – лотереї Грін Карт). Але і тут криється безліч нюансів, як, наприклад, при інвестуванні в економіку недостатньо просто вкласти гроші в підприємство або нерухомість, необхідно створити реальні робочі місця для американських громадян. При отриманні дозволу на проживання по одруженню потрібно зібрати величезну кількість документів, що підтверджують справжність Вашого шлюбу, а у випадку розлучення Ви втрачаєте право проживати в Сполучених Штатах. Також, якщо Ви маєте намір отримати посвідку на проживання на підставі працевлаштування, Вам необхідно буде довести високий рівень Вашої кваліфікації, а роботодавець, який погодитися виступити Вашим спонсором, повинен отримати дозвіл від американських властей що б найняти Вас. Такий дозвіл буде видано, якщо виявиться, що в Америці немає вільних працівників, кваліфікація яких дорівнює Вашою. І навіть виграш у лотереї, в якій щорічно пропонується отримати 50 тисяч Грін Карт (Green Card), не гарантує отримання імміграційної візи, адже Вам ще потрібно буде довести в консульстві, що Ви гідні отримання американської візи. Таким чином, мігрувати в країну великих можливостей і втілити в життя «американську мрію» стає досить складно, якщо у Вас не проживають в Америці близькі родичі або немає у розпорядженні вільного для інвестицій мільйона доларів.

Міжнародна консалтингова компанія «Еліонорум» спеціалізується на міграційній підтримці бажаючих проживати в Америці, і забезпечує кожного клієнта поетапним юридичним і консультаційним супроводом при оформленні та отриманні документів. Наші сертифіковані міграційні консультанти розроблять для Вас індивідуально стратегію реалізації Ваших цілей і допоможуть при оформленні всіх документів та отриманні кожного дозволу.

За підтримки професійних експертів у сфері міграційного права, якими володіє консалтингова компанія «Еліонорум», Ви забезпечуєте себе упевненістю в грамотності і правильності кожного підготовленого документа. Також, консультанти компанії в обов’язковому порядку проконсультують Вас щодо правил проходження співбесіди в посольстві, нададуть Вам вичерпну інформацію про вимоги консульських офіцерів до претендентів на отримання імміграційної візи, і їх перевагах. Подібним чином, ми виключаємо ймовірність впливу випадкових факторів на процес отримання Вашого виду на проживання в Америці і максимально гарантуємо результат.