Реєстрація компанії в Сполучених Штатах Америки

Міжнародна консалтингова компанія «Еліонорум» надає кваліфіковані юридичні, консультаційні та представницькі послуги для юридичних і фізичних осіб, Громадян України і також нерезидентів, у процесі реєстрації бізнесу в США. Ми надаємо юридичні послуги для успішної і зручної реєстрації самостійної компанії, філії іноземного підприємства або корпорації в Америці. Напрацьована успішна практика роботи на міжнародному ринку консалтингових послуг дозволяє нам строго в рамках закону зареєструвати Ваше офіційне підприємство в будь-якому з американських штатів, на умовах, які необхідні для Ваших бізнес цілей.

Сполучені Штати Америки є федеративною республікою, і кожен і 50 штатів країни своєму розпорядженні володіють спеціальним законодавством, найбільш коректним для економіки окремого штату. З цієї причини, вибирати місце реєстрації Вашої американської компанії необхідно на підставі вивчення законодавства кожного штату і за результатами аналізу економічної та податкової політики в кожному регіоні США по відношенню до нерезидентному бізнесу. Консалтингова компанія «Еліонорум» пропонує Вам використовувати знання наших провідних юристів і консультантів для отримання повної і достовірної інформації, адже необдуманий або помилковий вибір штату для ведення бізнесу завжди тягне надлишкові фінансові витрати, уникнути яких дуже легко, якщо вдатися до допомоги професіонала.

Міжнародна консалтингова компанія «Еліонорум» надає своїм клієнтам допомогу провідної команди юристів – експертів у сфері американського корпоративного права – і аналітиків, які, ґрунтуючись на Ваших цілях і інтересах, представлять Вашим вибором кращі варіанти виконання Ваших завдань. Ми забезпечуємо Вас коректним і офіційним юридичним супроводом при оформленні документації та безпосередньої реєстрації підприємства будь-якої необхідної організаційно-правової форми (найпоширенішими є, природно, товариства з обмеженою відповідальністю – LLC). Також, ми з легкістю допоможемо Вам у організації номінального сервісу для Вашої компанії і в плануванні подальшої діяльності підприємства, так як наші фахівці розташовують достатнім досвідом організації бізнесу в США, що б допомогти Вам грамотною порадою та якісною консультацією.

Співпрацюючи з консалтинговою компанією «Еліонорум» перше, що Ви отримуєте – повноцінну і поетапну консультацію стосовно стратегій досягнення Ваших цілей. Ми гарантуємо доцільність нашої допомоги і сувору відповідність наших порад Вашим інтересам, і якщо політика Сполучених Штатів не зовсім відповідає цілям Вашого бізнесу, ми допоможемо Вам визначити країну з найбільш сприятливими умовами для ведення діяльності Вашої компанії.

Після укладення двостороннього міжнародного договору з консалтинговою компанією «Еліонорум» Ваші витрати часу і зусиль зводяться до мінімуму, і весь процес реєстрації бізнесу в Сполучених Штатах покладається на професійних юристів компанії.