Імміграція в Україну

Міжнародна консалтингова компанія «Еліонорум» пропонує кожному бажаючому проживати в Україні офіційно, користуватися всима дозволеними документами і мати повноцінний правовий статус, можливість використовувати нашу кваліфіковану підтримку для реалізації успішної легалізації на території  України. Спеціалізація консалтингової компанії «Еліонорум» охоплює широкий перелік направлень, частина з яких це: комплекс міграційних послуг, реєстрація бізнесу, ліцензування компаній, аудиторська підтримка підприємств. Компетенція нашої компанії розповсюджується на території  Євросоюзу, Північної Америки, Австралії  і не тільки. Спеціальний напрямок нашої діяльності – гарантовано якісний юридичний і консалтинговий супровід  іноземців при отриманні права на проживання і громадянства на Україні, допомога українським громадянам  при оформленні  і отриманні різноманітних документів і вирішення бюрократичних питань в державних установах України.

Иммиграция-в-УкраинуЗакріплення офіційного правового статусу іноземця на Україні – тривала процедура, що передбачає виконання усих , встановлених українським законодавством вимог,  і збір всих необхідних документів  для  підтвердження наявності  законних підстав у іноземця іммігрувати на Україну. Оскільки лише одного бажання стати українським резидентом, згідно з нашим законодавством, недостатньо, то для отримання права проживати на Україні кожен іноземець повинен мати вагомі підстави і грамотно аргументувати їх документально. Крім того, необхідно доказати позитивну репутацію іноземця, відсутність захворювань, судимостей,  ймовірність його звернення за виплатами  у фонд соціальної підтримки населення і т.д.

Сам процес «імміграція» – це отримання  довгострокової  української візи (для громадян тих країн, з якими Україна не заключала спеціальний міжнародний договір) , потім набуття статусу тимчасового резидента, щорічне коректне його продовження, при настанні правильного моменту – отримання дозволу на імміграцію і права на проживання, в підсумку у іноземця буде можливість просити українське громадянство.

Команда професійних юристів, консультантів  і лобістів компанії «Еліонорум», котрі мають широкий практичний досвід супроводу іноземців і спеціалізуються  в направленні  імміграції на Україну, налагодили конструктивну систему підтримки нерезидентів України і готові допомогти кожному клієнту грамотно і в максимально короткий термін оформити і отримати  клієнту правовий статус в Україні. Консалтингова компанія «Еліонорум» надає послуги комплексно і при виконанні любих дій бере в розрахунок цілі клієнта, так як ми орієнтуємся на довготривале співробітництво і супровід іноземця від відкриття української візи до отримання для нього українського громадянства.

Співробітництво з міжнародною консалтинговою компанією «Еліонорум» може будуватись тільки на основі заключення офіційного договору, а юридичні і представницькі послуги  наших юристів стануть доступними після оформлення нотаріальної довіреності на право представляти Ваші інтереси. Також, пріоритет компанії «Еліонорум» – це якість наданих нами послуг, тому любі виконувані нами дії завжди чітко погоджені із законодавством України, що і гарантує грамотність, офіційність і легальність отриманого результату.

Консалтингова компанія «Еліонорум»  націлена на просте і зручне для клієнта рішення його міграційних питань в Україні, завдяки чому результат  нашої роботи завжди забезпечує досягнення всих цілей іноземця і відповідає його очікуванням.