Біженство в Україні

«Еліонорум» – міжнародна компанія, що пропонує свої консалтингові та юридичні послуги для забезпечення процесів імміграції в більшості країн. На території України ми надаємо послуги кожному іноземцю, який має намір законно проживати в нашій країні.

Імміграція в Україну через отримання статусу біженця – це один із об’єктивних та легальних шляхів переїзду в Україну. Міжнародна консалтингова компанія «Еліонорум» надає професійні консалтингові та юридичні послуги для бажаючих провести даний процес грамотно і в рамках правових норм.

Отримання статусу біженця в Україні

Визначення слова «біженець» і регулювання процедури присвоєння даного статусу іноземцям прописано в Законі України «Про біженців».

Україна, як частина Європи, прагне адаптувати своє законодавство під мірки Європейського Союзу, тому і була введена практика надання притулку та захисту іноземцям, які з певних причин побоюються повернутися в країну свого громадянства.

Послуги оформлення статусу біженця в Україні

Послуга

Строк

Вартість

Юридичний супровід

6 місяців

За уточненням

Консультація

1 година

За уточненням

 

Процес набуття статусу біженця в Україні складається із багатьох прихованих нюансів. Основні аспекти отримання статусу біженця в Україні такі:

  1. Подати заяву на отримання притулку в Україні необхідно до закінчення 3-х днів з дня перетину кордону України;
  2. Заява на біженство подається разом з усіма документами, що підтверджують неможливість Вашого повернення на батьківщину, в силу об’єктивних і вагомих причин;
  3. Після отримання статусу біженця в Україні Вас не можуть примусово депортувати до Вашої країни (дана умова не поширюється на осіб, які вчинили в Україні тяжкий злочин);
  4. Щорічно Ви повинні проходити перереєстрацію в органах ДМС;

Детальніше про плюси і мінуси проживання в Україні зі статусом біженця можливо дізнатися у консультантів компанії «Еліонорум». Перше що необхідно зробити – звернутися до наших експертів, зв’язавшись з нами одним із зручних Вам способів.

Як отримати статус біженця в Україні

Професійна команда «Еліонорум» надає послуги консультаційної та юридичної підтримки іноземців в процесі отримання статусу біженця в Україні.

Послуги юридичного супроводу оформлення статусу біженця «під ключ» передбачають:

  1. Консультування щодо підстав для отримання біженства в Україні;
  2. Оцінювання шансів заявника;
  3. Юридично грамотне і точне оформлення пакету документів;
  4. Подачу документів в державні органи;
  5. Лобіювання інтересів клієнта для схвалення запиту про отримання статусу біженця в Україні.

Юристи та консультанти «Еліонорум» діють у сфері української імміграції протягом декількох років. Нами були налагоджені ефективні та ексклюзивні канали зв’язку з представниками Міграційної служби України, що дозволяє грамотно і в рамках українського законодавства забезпечувати іноземців коректною юридичною допомогою.

Отримання статусу біженця в Україні завдяки нашим юристам – гарантований і підконтрольний процес у випадку, якщо  Ви звертаєтеся до нас на початковому етапі процедури.

Враховуючи бюрократичні та законодавчі нюанси процедури, починати процес отримання біженства в Україні необхідно заздалегідь, оскільки подача заяви – це середина всього процесу.

Якщо Ви маєте намір іммігрувати в Україну шляхом придбання біженства, зв’яжіться з консультантами компанії «Еліонорум», які проконсультують Вас російською, англійською або французькою мовою.

Укладання домовленості з нашою компанією на початковому етапі Вашої імміграції в Україну завчасно гарантує успішність процедури.