Зміна прізвища

Вже 6 років «Еліонорум» позиціонує себе як краща юридична компанія. Експерти нашої компанії, користуючись величезними знаннями та набутим досвідом, супроводжують процес заміни національного паспорту задля Вашого комфорту. Для нас головне зручність для Вас, тому професіонали «Еліонорум» керуються Вашими інтересами.

Вартість послуги заміни паспорту

Послуга, що надається

Термін

Ціна

Заміна паспорту внаслідок зміни ПІБ

3-5 робочих днів

Вартість уточнюється

 

Вагомими причинами для заміни паспорту є зміна імені, прізвища або по-батькові.

Щоби забезпечити заміну паспорту згідно цього пункту, необхідно подати до Міграційної служби такі документи:

  1. Заяву на необхідність повторного отримання національного паспорту України;
  2. Документи, що підтверджують наявність зміненого імені;
  3. Дві фотокартки;
  4. Чек із банку як доказ про сплачене державне мито.

Не всі громадяни України повинні сплачувати мито – учасники бойових дій та інваліди звільняються від цього зобов’язання. Приналежність до будь-якої з цих категорій також вимагає документального затвердження.

1 місяць – офіційний час, протягом якого Вам оформлюється оновлений документ. Якщо надати в ДМС коректний набір документів, то отримати паспорт можна не пізніше цього строку.

Компанія «Еліонорум» оперує доскональними знаннями Законів України, тому процес заміни національного паспорту України для нас легка задача. Всього протягом декількох днів ми надаємо готовий результат – паспорт. Ми діємо як в рамках законодавства України, так і в Ваших інтересах, адже головне для нас – ефективне рішення поставленої Вами задачі.