Набуття Громадянства України

Міжнародна консалтингова компанія «Еліонорум» забезпечує нерезидентів  України повноцінним юридичним супроводом і надає кваліфіковану консультативну допомогу для оформлення документів на Громадянство України і отримання українського паспорту.  Консалтингова компанія «Еліонорум» користується виключними можливостями для розробки і реалізації результативних і унікальних методів легалізації  іноземців на території  України  і надання повного комплексу послуг  для закріплення статусу легального іммігранта і отримання документів на проживання в Україні для нерезидентів країни.

grazhdanstvo-ukrainaМіжнародна консалтингова компанія «Еліонорум» гарантує Вам грамотну допомогу  з питань отримання українського Громадянства. Рішення Ваших задач вигідніше всього передати команді експертів  в сфері консалтингу – спеціалістам широкого профілю – юристам, консультантам, адвокатам, аналітикам і лобістам. Наш професіоналізм, відповідальність і цілеспрямованість – гарантія повноцінного лобіювання Ваших інтересів у всих інстанціях і забезпечення реалізації Ваших цілей.

Отримання українського Громадянства  завершить багаторічний процес Вашої легалізації на Україні  і в результаті повністю зрівняє Вас у правах з Вашими новими співгромадянами. Разом із отриманням українського паспорту  Вам надається право виражати свою політичну позицію на українських виборах, а також самостійно балотуватися на заміщення державних посад. Хоч посвідка на проживання – навіть постійна – це дозвіл на проживання  і визнання всих Ваших прав, але і вона в деяких випадках,може бути анульованою, а Ви будете позбавлені всих привілеїв  і депортовані в країну Вашої громадянської  належності. А от статусу Громадянина України неможливо позбавити примусово, що чітко вказано в українському законодавстві і регулюється компетентними органами виконавчої влади.

Ще одною вагомою перевагою Громадянина, а не іммігранта, – це спадковість – отримавши Громадянство сьогодні, Ви гарантуєте офіційний правовий статус Громадянина своїм дітям і зробите значний вклад в їх майбутнє.

Рішення про одобрення заяви на Громадянство України приймає відповідна комісія при Президентові України, але результат розгляду Вашої справи має лише рекомендаційний характер, а кінцеве рішення приймає сам Президент і лише він має право підписати Указ про прийняття вас Громадянином України. Таким чином, єдиний гарантований шлях отримання українського Громадянства – це співробітництво з компетентним професіоналом,котрий правильно оформить переконливий пакет документів і буде діяти чітко в рамках закону для максимального забезпечення Ваших інтересів.

Успішна практика консалтингової компанії «Еліонорум» в легалізації  іноземців, досвід і професіоналізм нашої команди, прагнення досягти максимальних результатів і цілей гарантує Вам досконале виконання Ваших вимог і забезпечить Вас надійним багаторічним співробітництвом  з провідною міжнародною компанією.

Підписання двостороннього міжнародного договору обов’язкова умова співробітництва з міжнародною консалтинговою компанією «Еліонорум».

Ми працюємо чітко відповідно Законодавству України і гарантуємо абсолютну правомірність нашої роботи.