Дозвіл на працевлаштування в Україні. Оформлення дозволу на використання праці іноземця

Консалтингова компанія «Еліонорум» надає повний спектр послуг по легалізації іноземців  – громадян інших країн і осіб без громадянства – в Україні. Ми супроводжуємо  і консультуємо своїх клієнтів на всіх етапах їх міграції в Україну, від оформлення запрошення  для отримання візи в Україну до отримання українського громадянства. Одна із послуг, яку ми надаємо –  оформлення і отримання для Вас дозволу  на працевлаштування  в Україні.

work-permit-in-ukraineКонсалтингова компанія «Еліонорум» має широку мережу ділових контактів в Україні і співпрацює з багатьма українськими компаніями, які мають намір запрошувати нерезидентів України на роботу і готові брати відповідальність за прийом іноземця в Україні. Оформлення працедавцем дозволу на працевлаштування іноземця тягне серйозну фінансову нагрузку на підприємство у вигляді  офіційних і податкових платежів , а також потребує об’ємних трудових вкладів на всіх етапах оформлення документів. По цих причинах,  достатньо невелика кількість українських компаній погоджується оформляти офіційний дозвіл на використання праці іноземця. Крім того, український працедавець, котрий націлений взяти на роботу резидента іншої країни, лише на половину виконує вимоги, прописані українським законодавством, і оформлює всі потрібні документи правильно і грамотно,  і в підсумку , частіше за все, такий працедавець отримує відмову від  комісії  Міграційної служби в праві прийняти на роботу іноземця, або цей процес  триває декілька місяців.

Консалтингова компанія «Еліонорум» пропонує свою кваліфікаційну допомогу іноземцям,  що бажають отримати дозвіл на працевлаштування, і працедавцям, котрим потрібно гарантувати швидке отримання цього документу. Команда провідних професійних юристів , адвокатів і лобістів нашої  компанії  забезпечать  досягнення Ваших цілей і виконання всих вимог. З підтримкою компанії «Еліонорум» всі процедури документування іноземців  проходять з мінімальним втручанням клієнта – по нотаріально завіреній довіреності для лобіювання інтересів іноземця – і в максимально можливі короткі терміни.

Спеціалісти консалтингової компанії «Еліонорум» гарантують  кваліфіковане лобіювання Ваших інтересів на всих етапах оформлення документів на легалізацію, як в Україні, так і за кордоном. Співробітництво з нами – це якісна юридична підтримка для вирішення любих питань в сфері Міграційного і Корпоративного Права.

Допомога професіоналів консалтингової компанії  «Еліонорум» надається лише після підписання двостороннього договору і лише за умови чіткого виконання законів України.