Оформлення і отримання дозволу на імміграцію в Україну

Консалтингова компанія «Еліонорум» надає повний спектр послуг по легалізації іноземців – громадян інших країн і осіб без громадянства – в Україні. Ми супроводжуємо і консультуємо своїх клієнтів на всіх етапах їх міграції в Україну, від оформлення запрошення  для отримання візи в Україну  до отримання українського Громадянства. Одна із послуг, які ми надаємо – оформлення і отримання для Вас дозволу на імміграцію в Україну.

Консалтингова компанія «Еліонорум» забезпечує кожного клієнта грамотними, консалтинговими і юридичними послугами при оформленні для нерезидентів України  дозволу на імміграцію, і, на основі серйозних можливостей  і ресурсів, пропонує Вам скористатися нашою допомогою в процесі  отримання  Ваших документів на легалізацію.

immigration-permitОформлення дозволу на імміграцію потрібно іноземцю, котрий прагне отримати посвідку на постійне проживання в Україні, а також українське громадянство, а без наявності даного документу подальші етапи легалізації  нерезидента в країні будуть недоступними.  За видачу дозволів на імміграцію в  Україну  відповідальна Міграційна служба України або консульське представництво, а період розгляду заяви по законодавству може тривати до 1 року.

Законодавство  України встановлює категорії  іноземців, котрі мають можливість отримати дозвіл іммігрувати на Україну,  а також обмежує кількість можливих  узгоджених заяв пільгами по кожній з таких категорій. По деяким категоріям квоти встановлюються  на нульовому рівні вже декілька років, таким чином, іммігрувати в Україну в статусі висококваліфікованого спеціаліста в певній галузі  неможливо. Також, існують категорії  іноземців , імміграція яких в Україну  відбувається поза встановленими квотами і іммігрувати як, наприклад,  чоловік або дружина громадянинна України більш реально.

Ви можете самостійно підготувати пакет документів  і самостійно подати заяву у відповідні державні установи або можете передати вирішення цих питань  експертам консалтингової компанії «Еліонорум», чим також прискорите процес  розгляду справи і значно знизите ймовірність отримати відмову.

Співробітництво з компанією «Еліонорум» можливе лише після  оформлення офіційного двостороннього договору і внесення передоплати.  Також обов’язковими умовами нашої роботи є:  виконання норм українського законодавства і правомірність любих виконуваних дій.

Звернувшись в консалтингову компанію «Еліонорум» Ви забезпечуєте себе надійною підтримкою і допомогою  від провідних професіоналів  в сфері міграції і права. Відповідно отримання дозволу на імміграцію буде легким завданням, успіх якої гарантує наша  бездоганна репутація.