Запрошення для іноземців в Україну

Міжнародна консалтингова компанія «Еліонорум» оформлює запрошення в Україну для громадян будь-яких країн і людей будь-яких національностей. Якщо Ви бажаєте оформити приватне запрошення для друга або родича з іншої країни, ми надамо Вам кваліфіковані послуги і допоможемо грамотно підготувати всі документи, а також спростимо спілкування з держслужбовцями.

priglashenie-1-210x300Якщо Ви не маєте можливості самостійно оформити запрошення, ми допоможемо Вам вирішити це питання в рамках закону і запросити Вашого друга в Україні.

Запрошення від української компанії або від громадянина України є основним документом для отримання візи в Україну. Запрошення видається територіальним органом ДМС України, на підставі заяви від фізичної або юридичної особи. У заяві необхідно вказати мету візиту іноземця і підтвердити, що запрошуюча сторона зобов’язується фінансово забезпечити запрошеного, і, обов’язково, підтвердити свою платоспроможність відповідними документами. Саме сума, якою Ви володієте на своєму банківському рахунку, є основним критерієм, за яким визначається період дозволеного перебування іноземця в Україні.

Вартість оформлення запрошення в Україну

Послуга

Термін оформлення

Вартість

Приватне запрошення в Україну

5 робочих днів

Договірна

Бізнес запрошення в Україну

5 робочих днів

Договірна

 

Міжнародна консалтингова компанія «Еліонорум» допомагає і підтримує своїх клієнтів при їх легалізації в Україні та Європі, а оформлення запрошення в Україну – це перший крок для іноземця на шляху до легального та офіційного постійного проживання в Україні чи Європі. Ми грамотно консультуємо клієнтів з юридичних нюансів процесу оформлення необхідних документів для виїзду за кордон і в’їзду в Україну. Термін оформлення запрошення може варіюватися від 10 до 20 днів.

Щоб оформити запрошення в Україну для свого знайомого або родича через нашу компанію, Вам знадобиться Ваш паспорт, паспорт запрошеної особи, виписка про наявність достатнього рахунку в банку і нотаріально оформлена довіреність на наших юристів.