Оформлення біометричного паспорту для виїзду за кордон

Міжнародна консалтингова компанія «Еліонорум» надає кваліфіковану допомогу у вирішенні низки юридичних і бюрократичних питань, зокрема ми супроводжуємо клієнтів при оформленні документації на території України, отриманні паспорта, податкового номера, реєстрації автомобіля та отриманні авто номерів і не тільки. Безліч рутинних питань і трудомістких дій, пов’язаних зі спілкуванням з українськими чиновниками, вирішуються приємно, комфортно, оперативно і ефективно, при сприянні досвідчених співробітників консалтингової компанії «Еліонорум». Ми пропонуємо компетентне лобіювання інтересів клієнта при вирішенні більшості питань у будь-яких державних установах України.

Актуальна пропозиція компанії «Еліонорум» – оформлення біометричного паспорта.

Процедура оформлення та видачі біометричного паспорта для виїзду за кордон стартувала 12 січня 2015. На сьогоднішній день, в процесі подачі документів та оформлення паспорта існує безліч нюансів і недоліків, неприємних і трудомістких для заявників. Лише кілька пунктів прийому документів ведуть ефективну діяльність, а кількість бажаючих подати документи надмірно більше, ніж відділення мають можливість прийняти. Таким чином, виникає необхідність ефективної допомоги для спрощення процедури подачі документів на отримання біометричного паспорта, яку можуть Вам запропонувати експерти міжнародної консалтингової компанії «Еліонорум».

Якщо Ви бажаєте передати виконання бюрократичних процедур навченим і досвідченим юристам, отримати біометричний паспорт в ті терміни, які Вам необхідні і при цьому не проводити надмірно багато часу в черзі на прийом документів, Вам допоможе консалтингова компанія «Еліонорум». Ми готові максимально спростити для Вас отримання паспорта нового зразка, так, щоб Ви затратили не більше години свого часу і отримали бажаний результат.

Вам знадобляться такі документи, щоб оформити біометричний паспорт за допомогою наших юристів:

1.Оригінал внутрішнього паспорта;

2.Оригінал ідентифікаційного номера платника податків.

Про решту нюансів подбають наші фахівці.

Встановлення ефективної і правильної системи оформлення і видачі біометричних паспортів є останньою умовою для скасування європейською стороною візового режиму для України. Коли оформлення візи не буде вимагатися для в’їзду в Шенгенську зону, єдиною умовою для перетину Європейського кордону буде наявність біометричного паспорта у громадянина України. До того ж, закордонний паспорт старого зразка буде скасовано і кожен повинен буде його замінити. Щоб уникнути надмірного ажіотажу на отримання закордонного паспорта нового зразка в майбутньому, Ви можете скористатися нашою підтримкою, для зручного одержання документа вже сьогодні.

Міжнародна консалтингова компанія «Еліонорум» пропонує Вам якісну і завжди відповідальну допомогу, і на додаток надає приємний і комфортний сервіс. Звернувшись до нас, Ви позбавите себе від необхідності  самостійно займатися вирішенням бюрократичних проблем, і завжди будете отримувати кращі консультації та ефективне вирішення всіх питань.