Реєстрація іноземних інвестицій в Україні

Міжнародна консалтингова компанія «Еліонорум»  надає кваліфіковані юридичні, консультативні і представницькі послуги для юридичних та фізичних осіб для реєстрації  фактично здійснених і майбутніх іноземних інвестицій в економіку України через відповідні державні установи для максимального забезпечення прав інвестора і отримання додаткових пільг від держави.

Кregistration-of-investmentонсалтингова компанія «Еліонорум» успішно розвивається на ринку міжнародного консалтингу і надає кваліфіковану допомогу для офіційної реєстрації  різних форм і видів іноземних інвестицій в найкоротший термін. Ми забезпечуємо клієнтів грамотною і  повною консультацією  щодо прав, свобод , привілеїв і пільг, котрі будуть  доступними  власникові  зареєстрованих інвестицій, а також про процедуру реєстрації, її тривалість, вимоги і нюанси.

Експерти в сфері корпоративного права мають достатній практичний досвід реєстрації  іноземних  інвестицій і добре ознайомлені зі всіма теоретичними аспектами законодавства України, що регулює даний процес.  Відповідно, допомогти Вам  правильною порадою і висококваліфікованим лобіюванням Ваших інтересів, щоб спростити для Вас процес спілкування з чиновниками і оформлення бюрократичних бумаг – це проста і легка у виконанні задача для команди професіоналів  консалтингової компанії «Еліонорум».

Якщо Ви достатньо цінуєте свій час і зусилля, щоб поручити виконання Ваших турбот досвідченому спеціалісту і не вивчати самостійно законодавство України в пошуках необхідної саме Вам інформації, кращим Вашим вибором буде звернення  в міжнародну консалтингову компанію «Еліонорум», спеціалісти якої з радістю допоможуть і підкажуть Вам метод вирішеня Вашої задачі.

Співробітництво з консалтинговою компанією «Еліонорум» проходить лише після підписання договору з клієнтом, внесення обговореної передоплати і оформлення нотаріальної довіреності на наших юристів для законного лобіювання Ваших інтересів в державних установах. Після виконання цих простих вимог, ми надаємо Вам повну консультацію, підбираємо оптимальну для Вас схему вирішення питання, а далі наші юристи самостійно зареєструють Ваші інвестиції у відповідній формі (фінансовий або матеріальний вклад у підприємство, покупка майна рухомого і нерухомого, права на інтелектуальну власність, власність і т.д).