Реєстрація бізнесу в Україні

Консалтингова компанія «Еліонорум» надає кваліфіковані юридичні, представницькі і консультативні послуги  для юридичних і фізичних осіб, громадян України, а також нерезидентів, в процесі реєстрації і ліквідації компаній на території України. Юристи компанії «Еліонорум» мають багатий досвід в сфері лобіювання інтересів клієнта у всих державних установах і службах реєстрації,  тим самим забезпечують повне виконання  поставлених Вами цілей і задач. Ми пропонуємо вам скористуватися нашими можливостями і ресурсами для організації простої і зручної реєстрації Вашого бізнесу в Україні.

reg-bisnesa-v-ukrainiКомплекс послуг компанії  «Еліонорум» включає: консультацію щодо всих етапів реєстрації підприємства, вибір організаційної форми підприємства і метод  реєстрації відповідно до вимог та інтересів клієнта, супровід при зборі та оформленні необхідних документів, лобіювання інтересів клієнта в реєстраційній службі України, отримання результату, що відповідає цілям клієнта. Наші юристи відповідальні за повний захист Ваших інтересів на всих етапах вирішення Ваших задач, але тільки після оформлення нотаріально завіреної довіреності і підписання двостороннього договору з компанією «Еліонорум», адже головний принцип робти нашої компанії – чітке виконання норм Законів України.

Консалтингова компанія «Еліонорум» надає Вам можливість вибрати любу організаційно-правову форму Вашого майбутнього підприємства чи організації, а також тип оподаткування:  платник ПДВ,  єдиний податок чи на загальних  умовах. Юристи і консультанти нашої компанії  потурбуються  про реалізацію процесів нотаріального засвідчення всих документів, оформлення і отримання всих копій статутних доументів, постановка на облік в Податкову службу, реєстрація у всих фондах, виготовлення печатки і відкриття банківських рахунків. При сприянні наших досвідчених експертів, Ваші  зусилля, трудові і часові затрати будуть мінімальними і процедура оформлення юридичної або фізичної особи, ліквідація і реорганізація підприємства, реєстрація фінансових компаній, підрозділів і філіалів іноземних та українських компаній буде зручною і легко виконаною в рамках закону.

Звернувшись в консалтингову компанію «Еліонорум» за кваліфікованою юридичною допомогою для організації Вашого бізнесу, Ви одночасно отримуєте якісну послугу, приємний сервіс і надійного експерта на довгі роки, який з радістю надасть Вам якісні юридичні консультації, аудиторські та фінансові послуги для успішного розвитку Вашого підприємства в майбутньому.